חיפוש עסקים
חיפוש אנשים
arrow-down-menu
איזה עסק למצוא לך?
autocomplete right icon

חדר כושר בשפרעם

(3 תוצאות)
נותן שירות באזור שפרעם
מכון סאנדי  לנשים
מכון סאנדי לנשים
טלפון: 076-8606135
אלח'מסה 4, שפרעם
פתוח עד השעה: 13:00
מכון כושר רק לנשים, חוגים, סאונה יבשה ורטובה, , אימון גומיה, תרגילים עם גומיית התנגדות, אימון שורף קלוריות, מקצועיות ברמה גבוהה, תתקשרו ותהנו معهد ساندي Sandy gym , الطاقات الحلوة , .الأجواء المميزة, تناسق الحركات , من أجمد البرامج مع أجمد صبايا وأfitness,
נותן שירות באזור שפרעם
מכון כושר בי אקטיב
מכון כושר בי אקטיב
טלפון: 076-8105255
ליד העירייה 11, שפרעם
פתוח 24/7
בי אקטיב חדר כושר בשפרעם בהנהלת משיעל עולה ! חדר כושר לנשים המשלב מכשירי אירובי SPIRIT ומכשירי כח BODY SOLID טרמפולינות, ספות כושר, ספות בטן, מתח מקבילים, מכשירי אירובי, מסלולי ריצה, אופני כושר וספינינג, מכשירים אליפטים מתקדמים, איכותיים והמקצועיים ביותר. יחס אישי ומקצועי, מאמנים אישיים, חוגים מגוונים המותאמים לך אישית. מכון כושר בי אקטיב בשפרעם בהנהלת משיעל עולה חרט על דגלו אחריות, אמינות, יחס וליווי אישי לכל לקוחה. התחייבות למחירים הוגנים ונוחים ומבצעים כל השנה! מגוון פעילויות וחוגים רק בשבילך!
מכון עדן - מכון כושר לנשיםמכון עדן - מכון כושר לנשים
שפרעם
דמי רישום 50 - 350 ₪
מנוי לחדר כושר רגיל מחיר חודשי למנוי שנתי הכולל מתקנים, חוגים, ושיעורי סטודיו100 - 350 ₪
מנוי לחדר כושר יוקרתי מחיר חודשי למנוי שנתי הכולל מתקנים, חוגים, שיעורי סטודיו, בריכות, ספא, ג'קוזי, סאונה, ייעוץ תזונתי, ועוד300 - 800 ₪
דמי ביטול 50 - 400 ₪
* המחירון מהווה מחירון בסיסי, והינו בגדר המלצה בלבד.

לכושר הגופני יש חלק חשוב מאוד בשמירה על הבריאות שלנו – הן הפיזית והן הנפשית. כאשר אנחנו נמצאים בכושר טוב, איכות החיים שלנו טובה ואם אנחנו שומרים על היכולות הפיזיות שלנו, אנחנו שמחים ומאושרים יותר. 

 

מכוני כושר בשפרעם לא רק לצעירים

בעבר הייתה לחדרי כושר תדמית של מקום שמיועד לצעירים בלבד, למי שעוסקים בחיטוב הגוף או בבניית שרירים. אנשים מבוגרים ומשפחות היו הולכים לבריכה ולכל היותר עושים מנוי קאנטרי, לפעילות גופנית קלה מדי פעם. 
כיום, בעיקר עם העלייה בתוחלת החיים, עלתה ההבנה שלנו וההכרה בצורך באורח חיים בריא – תזונה ופעילות. הבנו שפעילות גופנית משפרת את איכות החיים וקובעת עד כמה נוכל להיות עצמאים ובריאים גם בגילאים מתקדמים. כך אנחנו רואים יותר ויותר אנשים מבוגרים ואפילו קשישים שבאים למכון כושר. 
מכוני הספורט מבינים את הנושא הזה טוב מכולם וכך, לצד פעילויות "צעירות" כמו ספינינג או פעילות ספורט אחרת בעצימות גבוהה, הם מציעים תוכניות אימון ומדריכים שהעיסוק וחלק גדול בהתמחות שלהם הם אוכלוסיות מתבגרות, מזדקנות ובעלות צרכים מיוחדים. 

 

סוגים שונים של חדרי כושר בשפרעם

אפשר לחלק את מכוני הספורט לשני סוגים עיקריים: חדרי ספורט וחללים שיש בהם מכשירים בלבד – משקולות, למשל, או מסילות ריצה. מקומות אלה כמעט ולא מציעים שירותים של מדריכים אישיים, והמדריך שנמצא בהם יכול רק לפקח על הנעשה במקום (חובה שיש מדריך נוכח במכון) ולתת הדרכה כללית למתאמנים. 
סוג שני של חדרי כושר הוא זה שמציע חוגים, שיעורים והדרכות אישיות. בין החוגים תמצאו חוגי יוגה, שיעורי גמישות ואפילו שיעורי פילאטיס, במידה והמקום הוא מקום יחסית גדול. הדרכות אישיות – מפגשים בני 45 דקות, פעם או פעמיים בשבוע, ברוב המקומות – יינתנו על ידי מדריכים מוסמכים על פי תוכנית שנבנית אישית עבור כל אחד ואחת.
 

המשך קריאה