העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ
X
רוצה לפרסם את העסק שלך?
לפרטים
  נותן שירות באיזור קרית ים
  נותן שירות באיזור קרית אתא
  נותן שירות באיזור חיפה

  עסקים נוספים נותני שירות באזור חיפה

  מנט ד"ר איגור (וטרינר)
  placeBR נורדאו 4, חיפה
  ...04-8621
  מרפאה וטרינרית - ד"ר ניר ירון
  placeBR טשרניחובסקי 35, חיפה
  ...04-8335
  מרקו ד"ר אופיר (וטרינר)
  דירוג העסק הנוכחי: 3
  (2 מדרגים)
  placeBR שדרות טרומפלדור 25, חיפה
  ...04-8322
  מרקוס ד"ר שי (רופא וטרינרית)
  placeBR אבשלום 7, חיפה
  ...04-8383
  מדי-וט, וטרינר 24/7
  פתוח 24/7
  placeBR איינשטיין 8, חיפה
  בית חולים לחיות מחמד בחיפה, פתוח 24/7. סי.טי, מעבדת דם, רנטגן, אולטרסאונד, אנדוסקופיה ועוד
  ...04-8342
  דורי-וט המרכז לרפואה וטרינרית בחיפה
  ייפתח ביום ראשון בשעה: 14:00
  placeBR הנטקה 64, חיפה
  ...04-8850
תוצאות נוספות

מידע על וטרינר תורן 24 שעות בחיפה

מדוע ולמה עלולים להזדקק לשירותים של וטרינר תורן גם בסופי שבוע או באמצע הלילה? איפה אפשר למצוא רופאי חיות גם אחרי שעות העבודה המקובלות, ומה לעשות אם נתקלתם בחיית בר שצריכה עזרה?

כמו בני אדם, גם בעלי חיים וחיות מחמד בתוכם, חולים מדי פעם, וגם בהפתעה. חתול או כלב עלולים לחוש לפתע ברע, לחלות או להיפצע בתאונה, גם מחוץ לזמני מרפאות או קבלה רגילים. הפתרון למצב כזה הוא מרפאות וטרינריות שפתוחות גם אחרי שעות העבודה הרגילות, אל תוך הלילה או לאורך כל שעות היממה.

איפה אפשר למצוא וטרינר תורן בחיפה?

יש מרפאות שממש בנויות לנושא הזה ומעניקות שירות וטיפול לאורך כל הלילה. ברוב המקרים, כדאי לפנות למרפאות כאלה ממש כאשר מדובר במקרה חירום. כמובן שבמשך היום אפשר ורצוי לפנות לרופאים במרפאות כאלה לשם ייעוץ וטרינרי רגיל. מצד שני, אם הנושא סובל דיחוי, חבל לעשות זאת דווקא בסופי שבוע ובוודאי שלא בלילה.

וטרינרים תורנים יש גם בבתי חולים לחיות; מרכזים גדולים יותר, שעובדים 24 שעות ביממה, ומלבד טיפול, הם יכולים להציע שירותי דימות (MRI או CT, רנטגן וכו') בלילה כמו גם לאורך כל היום.

אופציה נוספת היא להתקשר (במידת האפשר ואם הרופא מאפשר זאת) לרופא הקבוע של חיית המחמד שלכם, ולבקש ממנו או ממנה עצה או טיפול. יש וטרינרים שיגיעו במיוחד למרפאה שלהם במידה והם יכולים לסייע ואין אופציה אחרת.

מה לגבי וטרינר 24 שעות בחיפה לחיות בר?

כאן הנושא קצת יותר מורכב. בישראל יש מעט רופאי בעלי חיים שיודעים לטפל בחיות בר בכלל, ובוודאי כאלה שעובדים בסופ"שים או בלילה. חלק מהווטרינרים האלה עובדים בגני חיות, בארץ מדובר בעיקר בספארי ברמת גן, ושם אפשר לקבל סיוע גם לחיות בר. מי שעוד מעניקים עזרה לבעלי חיים גדולים או חיות בר הם בתי חולים לחיות ולעיתים אנשי רשות שמורות הטבע.