חיפוש עסקים
חיפוש אנשים
arrow-down-menu
איזה עסק למצוא לך?
autocomplete right icon

הדפסה על קנבס בנתניה

(3 תוצאות)
נותן שירות באזור נתניה
הרצל הדפסות ומתנות נתניה
הרצל הדפסות ומתנות נתניה
טלפון: 053-2787777
צבי אלון 4, נתניה
ייפתח ביום ראשון בשעה: 10:00
הדפסת חולצות ומתנות ביחידים ובכמויות לכל מטרה! במחיר המשתלם ביותר! מעכשיו לעכשיו! אנו מקצוענים בהדפסה על חולצות לעסקים, הדפסה על בלוקים, הדפסה על מצעים, הדפסה על חלוקים ועל כל מוצר שתבחרו. הזמנות און ליין בוואטסאפ!
נותן שירות באזור נתניה
תמונה אחרת
תמונה אחרת
טלפון: 076-8881219
יד חרוצים 6, נתניה
ייפתח ביום ראשון בשעה: 08:30
״היום קיבלתי 2 תעודות שמסגרתי אצל יואב _ תמונה אחרת. עבודה מקצועית, מחיר סביר ושירות נפלא ואדיב.״
Anita erba artAnita erba art
שד בן צבי 108, נתניה
ייפתח ביום ראשון בשעה: 08:00צריכים תמונות קנבס לבית לסלון או תמונות למשרד? מתכננים עיצוב על קנבס? הגעתם למקום הנכון! האמנית הבינלאומית אניטה ארבע עשירה ב

יש לכם תמונה שאתם גאים בה במיוחד? אולי מדובר בצילום משותף עם חבר או חברה יקרים, הורים או בני משפחה ואתם רוצים לתת אותו במתנה? ואולי מדובר בצילום מטיול שערכתם ואתם חושבים שיתאים לתלות אותו בסלון? הדפסה על קנבס היא רעיון מצוין לכל המטרות אלה – ועוד.

קנבס הוא סוג בד שמשמש כבר מאות שנים לציור. זהו בד יחסית עבה, עמיד, עשוי כותנה, פשתן או חומר טבעי אחר, ש"סגרו" אותו בצבע לבן. "סגרו" פירושו מרחו עליו צבע בצורה שבה כל הסיבים ספוגים בו ולא יספגו יותר צבע חדש.

קנבס יכול לשמש בסיס לא רק לציור, אלא גם להדפסת תמונות: התוצר שמתקבל הוא בעל מרקם נעים וטבעי, קצת מחוספס, ויש לו דימוי של תמונה שאפשר לתלות על הקיר; מותחים את הבדים על מסגרות עץ ולעיתים, אם רוצים, גם ממסגרים אותן, למשל כאשר מעניקים תמונות כמתנות.

איפה מבצעים הדפסה על קנבס בנתניה?

הדפסות על קנבס, בעיקר במידות קטנות יותר, מבצעים לרוב בחנויות צילום. הביצוע נעשה על בדים שיעברו מתיחה על מסגרת, בצורה די דומה למה שנעשה על מוצרים או כלים. בית דפוס דיגיטלי מבצע גם עבודות כאלה וגם עבודות במידות גדולות יותר על בדים שאינם מתוחים ומיועדים למטרות שונות. אם רוצים, ניתן לשלוח את התוצרים למתיחה ומסגור או לספק את הבד המודפס בלבד.

הדפסה על קנבס בנתניה - עלויות

העלויות נקבעות על פי גודל ההדפסה. יש בשוק כמה וכמה גדלים סטנדרטיים ואת אלה קל יחסית לתמחר ולהשוות את מחירם בלי לטרוח יותר מדי. אפשר להזמין עבודות כאלה גם באתרי אינטרנט שונים: מעלים לאתר את התמונה או הצילום שבהם מעוניינים, בוחרים גודל, משלמים ושולחים לביצוע. לעבודות גדולות במיוחד או כאלה שאינן בגודל סטנדרטי כדאי לקבל הצעות מחיר. ההפרשים במחיר יכולים להתבטא לעיתים בעשרות(!) אחוזים לעבודות באותן איכויות ממש.

המשך קריאה