חיפוש עסקים
חיפוש אנשים
arrow-down-menu
איזה עסק למצוא לך?
autocomplete right icon

אספקה טכנית בכפר יונה

(6 תוצאות)
נותן שירות באזור כפר יונה
יורם אספקה
יורם אספקה
טלפון: 076-8022483
רעננה
אנו מתעסקים באספקה טכנית חקלאית ובניין, כלים חשמליים ידניים, צבעים, חומרי בניין, גינון, אביזרי גז ומיזוג, פרזולים, מערכות אחסון. ותק וניסיון בתחום של 30 שנה. 2 סניפים בכפר סבא ורעננה.
נותן שירות באזור כפר יונה
אביאלי טייג 2008 בע"מ
אביאלי טייג 2008 בע"מ
טלפון: 076-8017529
הכישור 6, חולון
פתוח עד השעה: 18:00
חברת אביאלי מתמחה באספקת חומרי בניין כבר 30 שנה! כל פתרונות הבניה במקום אחד! צרו קשר לפרטים נוספים ולהזמנה!
נותן שירות באזור כפר יונה
ע.המקור לבניה
ע.המקור לבניה
טלפון: 076-8612078
קלנסווה 898, קלנסווה
פתוח עד השעה: 20:00
חומרי בניין, צבע, ציוד חשמל, ציוד אינסטלציה, ריהוט גן, כלי בית, מוצרי חשמל, כלי עבודה, תאורה, ציוד מחנאות וכו'. שרות אישי ומקצועי לשיפוצניקים, לקוחות פרטיים ועסקים. מחכים לכם. לפרטים חייגו!

עסקים נוספים נותני שירות באזור כפר יונה

נותן שירות באזור כפר יונהא. זילכה שיווק והנדסה בע"מא. זילכה שיווק והנדסה בע"מ
המרכבה 19, חולון
פתוח עד השעה: 17:00א.זלכה שיווק והנדסה מעמידה לרשות תעשיית המתכת והפלסטיק בישראל סל מוצרים של מעל 50,000 פריטים מהחברות המובילות בתחומם: ייעוץ,
אתראתר
נותן שירות באזור כפר יונהאורות העמקים בע"מאורות העמקים בע"מ
תעשיה, עפולה
פתוח עד השעה: 17:00אורות העמקים הינה חברה מהמובילות בענף החשמל. מגוון מוצרים רחב ורמות מלאי מתאימות מאפשרים מענה דרישה. מרכז לוגיסטי גדול וחדיש
הידראוליקה וורדהידראוליקה וורד
פתוח עד השעה: 17:30יצור והתקנה צינורות הידראוליקה לטרקטורים ומשאיות. הידרואליקה וורד - החברה מתמחה בייצור צינורות הידרואליקה. צינורות קיטור, שט
פלאייר בסיסי, 8 65 - 90 ₪
שפיץ פלאייר ישר, בסיסי 45 - 75 ₪
פלאייר פטנט - ג'פקה - בינוני 50 - 65 ₪
אקדח סיכות, גודל 10 - פלסטי 90 - 115 ₪
* המחירון מהווה מחירון בסיסי, והינו בגדר המלצה בלבד.

מה משמעות המונח 'אספקה טכנית'? היכן אפשר למצוא חנויות כאלה ומה ההבדל בין חנויות ומרכזים לצורך זה, בהשוואה לחנויות שמוכרות כלים לבנייה, למשל, או טמבוריות?  

 

אספקה טכנית של ציוד בכפר יונה

המונח אספקה טכנית מתייחס למגוון שלם של ציוד לעבודות טכניות מסוגים שונים, כולל חומרי בניין. מעבר לכך, התחום כולל לא רק ציוד וחומרים שמשמשים בבנייה, אלא גם בתחומים רבים אחרים – חלקם בכלל לא קשורים בבניין. 
כמובן שצבעים, בנאים ואינסטלטורים ימצאו את מה שהם צריכים במרכזי אספקה טכנית. מבחינת כלי עבודה, תמצאו כאלה שמשמשים בביצוע מגוון של עבודות מכאניות. אלה יכולים לכלול גם כלי עבודה נפוצים במכונאות, עבודות חשמל ושיפוצים. 

 

היכן מוכרים אספקה טכנית בכפר יונה?

רוב החנויות והמרכזים בתחום שוכן באופן טבעי באזורי תעשייה או במקומות בהם יש ריכוז של מוסכים בכפר יונה. נוסף על כך יש בכפר יונה גם מרכזי "עשה זאת בעצמך", שמציעים ציוד וחומרים לחובבים וגם לאנשי מקצוע. טמבוריות בכפר יונה מחזיקות גם הן אספקה טכנית, אבל במגוון מצומצם יותר. 
כדאי לזכור: המחירים בחנויות עשה זאת בעצמך או טמבוריות עלולים להיות גבוהים מעט מאשר בחנויות שמוכרות לרוב יותר לאנשי מקצוע. מאידך, שם קל יותר לקבל טיפים והדרכה בבחירת הפריטים המתאימים גם לחובבים, ושעות הפתיחה הן ארוכות יותר: בעוד שחנויות אספקה טכנית באזורי תעשייה ומוסכים פתוחות בדרך כלל עד חמש אחר הצהריים, מרכזי "עשה זאת בעצמך" וטמבוריות פתוחות עד שעות הערב, גם המאוחרות יותר. 

המשך קריאה