• נותן שירות ארצי

  מאיר מיסטיקה וקבלה בעל 40 שנות מוניטין בתחום , לימוד קבלה אצל אנשי המקצוע הטובים ביותר בישראל , סוד השמות עפ" הקבלה , שלום בית , החזרת אהבה , ביטול עין הרע , פתיחת מזלות וגורלות , כישוף .

  לפרטים נוספים
 • נותן שירות ארצי

  קוראת בכף יד קפה נומרולוגיה. מטפלת בנושא זוגיות, פרידות, נישואין, פוריות, ייעוץ עסקי, ייעוץ בנושא השכלה, הסרת עין רעה, אומרת שמות מלאים של אנשים. מטפלת בבעיות בריאות ונפש.

  לפרטים נוספים
 • נותן שירות ארצי

  בין היחידות בארץ שפותחת בקלפי תהילים ופותחת בתנ"ך, כמו כן עורכת מפה נומרולוגית ואסטרולוגית.לפי הקבלה( לפי שמות ותאריכי לידה).פתרון חלומות*תקשור, הרבה מאוד המלצות .ניסיון 18שנה עורכת מסיבת רווקות וימי הולדת כל שאלה תקבל/י תשובה מהספר הקדוש

  לפרטים נוספים
 • נותן שירות ארצי

  טטיאנה אסטרולוגית רפואית עתירת ניסיון, **מגיעה לבית הלקוח לכל חלקי הארץ**. בין אם אתה מחפש פתרון לבעיות בתחומי החיים האישיים או מחפש ייעוץ, טטיאנה תוביל אותך להצלחה לצמיחה ולשגשוג. כמו כן טטיאנה מומחית במקצוע הליטותרפיה.

  לפרטים נוספים
 • קופון
  נותן שירות ארצי

  דור שלישי של אסטרולוגיה עם וותק של מעל 30 שנה בתחום אסטרולוגיה הכוללת את ההיבט הקבלי, הרצאות, מאמרים וסדנאות בפיתוח מודעות המשלב את הבנת הכתובים וחגי ישראל באור עידן הבינה והדעת."מרכבה" זה קוד מתמטי מדויק המבטיח פי 10 בכפולות של 10, קוד זה מייצג את ההתנהלות הפיננסית הנכונה על פי הכתובים. להזמנת אירועים, סדנאות הרצאות ומכירת ספרים נא חייגו אליי - אילנה פוקס.משעה 9.30-17.00

  לפרטים נוספים
 • דירוג העסק הנוכחי: 0
  הצג / הוסף המלצות
  נותן שירות באזור קרית ביאליק

  יוסי יוסף לוי תקשור שונה ואחר. לימודי קבלה בשיטה ייחודית. יעוץ בכל תחומי החיים, אישי, עסקי, זוגי ועוד. ותק וניסיון רב בתחום הקבלה, מיסטיקה ואסטרולוגיה. שירות מצוין.

  לפרטים נוספים