חיפוש עסקים
חיפוש אנשים
arrow-down-menu
איזה עסק למצוא לך?
autocomplete right icon

אילוף כלבים במעלה אדומים

(3 תוצאות)
נותן שירות באזור מעלה אדומים
ליאור שקד מטפל התנהגותי מאלף כלבים
ליאור שקד מטפל התנהגותי מאלף כלבים
טלפון: 076-8884454
פתוח עד השעה: 20:00
״לפני כפחות שנה אימצנו כלבה שננטשה פעמיים. הכלבה הייתה מאד ריאקטיבית כלפי כל העולם, ילדים, כלבים, חתולים, מכוניות וכדומה. הגענו לליאור דרך המלצה חמה של מישהי מהתחום, וזו הייתה ההמלצה הכי טובה ונכונה שיכולנו לקבל. מקצועי, אמין, בעל ניסיון רב, ורגיש.״
נותן שירות באזור מעלה אדומים
אילוף כלבים  ברמה אחרת
אילוף כלבים ברמה אחרת
טלפון: 076-8621026
פתוח עד השעה: 21:00
גיא אילוף כלבים עד בית הלקוח - יש לי אמונה חזקה בכל הקשור לאילוף כלבים - ניתן לאלף כל כלב ללא הבדל של גזע, מין וגיל. האמונה הזו מלווה אותי שנים רבות והיא שמנחה אותי בכל אילוף וטיפול התנהגותי וטיפולי.
ישראל חרושישראל חרוש
החלמיש 4, מעלה אדומים
אתראתר
אבחון ובניית תוכנית 300 - 400 ₪
שיעור אילוף בודד200 - 450 ₪
סדרת אילוף 4 מפגשים700 - 1,400 ₪
סדרת אילוף 8 מפגשים2,000 - 2,500 ₪
* המחירון מהווה מחירון בסיסי, והינו בגדר המלצה בלבד.

גור חדש הצטרף למשפחה? כלב ותיק איבד קצת את הצפון והתחיל להתנהג בצורה כוחנית או מסוכנת? הצורך הוא ללא ספק באילוף, ומי שיכול לעזור הוא כמובן מאלף כלבים במעלה אדומים.

אחד האינסטינקטים החשובים ביותר של כלבים, הוא אינסטינקט הלהקה. אינסטינקט זה קובע הרבה מאוד מצורת ההתנהגות שלהם: ממי הם חוששים ופוחדים ולמי הם מצייתים.

חיות מחמד גרות איתנו בבית והן חלק מהמשפחה. ובין אם מדובר במשפחה גדולה או קטנה, הכלב רואה את בני הבית והמשפחה כהלהקה שלו. כאשר מביאים גור מחנות חיות למשל, הוא לומד מי המנהיג ומקבל ממנו הוראות ולומד ממנו.
כאשר מאמצים זכר בוגר הוא הופך להיות חלק מהלהקה שלו. גם הוא לומד מי המנהיג אבל אם הוא מגיע ממצב שבו הוא עצמו היה "זכר אלפא" או מנהיג, עלול להיות מצב שבו הוא לא נשמע להוראות. הוא נוטה להיות עקשן וסרבן, אבל זה לא אומר שאי אפשר לאלף אותו.

תפקידו של מאלף כלבים במעלה אדומים

אילוף כלבים תלוי מאוד באופי של חיית המחמד, במטען הגנטי-תורשתי שלה (הגזע) ובסביבה המשפחתית - אותה להקה עליה דיברנו. תפקיד המאלף הוא ללמוד את הכלב ואת הסביבה שלו, לראות איך הוא מגיב למצבים שונים ומה הם הרצונות שלו. בהתאם, הוא קובע את צורת ושיטת האילוף המתאימה ביותר.

אפשר לקבל המלצות על מאלפי כלבים במעלה אדומים מכל וטרינר, כמו גם מחברים או בני משפחה שיש להם חיות מחמד. עם זאת, חשוב לדעת שגם אם מדובר יהיה באיש או אשת מקצוע מעולים, הם עדיין יצטרכו את שיתוף הפעולה המלא של בני הבית והמשפחה.
צריך יהיה לתרגל את הפעולות השונות עם הכלב, לתקן טעויות שהוא עושה ולהתמיד בתרגול לאורך זמן. יש לחזק התנהגות טובה ולחזור ולתרגל פקודות ופעולות מדי פעם, כיון שכמו בני אדם, גם חבריהם הטובים ביותר נוטים לשכוח לפעמים דברים.

המשך קריאה