חיפוש עסקים
חיפוש אנשים
arrow-down-menu
איזה עסק למצוא לך?
autocomplete right icon

אילוף כלבים בירושלים

(5 תוצאות)
נותן שירות באזור ירושלים
ליאור שקד מטפל התנהגותי מאלף כלבים
ליאור שקד מטפל התנהגותי מאלף כלבים
טלפון: 076-8884454
ייפתח מחר בשעה: 08:00
״לפני כפחות שנה אימצנו כלבה שננטשה פעמיים. הכלבה הייתה מאד ריאקטיבית כלפי כל העולם, ילדים, כלבים, חתולים, מכוניות וכדומה. הגענו לליאור דרך המלצה חמה של מישהי מהתחום, וזו הייתה ההמלצה הכי טובה ונכונה שיכולנו לקבל. מקצועי, אמין, בעל ניסיון רב, ורגיש.״
נותן שירות באזור ירושלים
אחוזת הכלבים
אחוזת הכלבים
טלפון: 076-8007578
הגפן 801, אפרת
ייפתח מחר בשעה: 09:00
״וואו הכל מעולה״
אילוף נכוןאילוף נכון
(1 המלצות)
ירושלים, ירושלים
מומלץ באהבה , בפגישה אחת הוא פתר לנו המון בעיות
clicker school- מאלף כלביםclicker school- מאלף כלבים
(6 המלצות)
האחות יהודית 237, ירושלים
פתוח עד השעה: 20:30הכלב שלנו התקשה להסתגל לבית החדש. אמרנו נואש, ואז הגיע אלכס. אחרי כמה שיעורים, הפך הפודל מאלים ורכושני לבן בית נחמד וחמוד.
גלריהגלריה
אכפאט לי - פנסיון אילוף טיפולאכפאט לי - פנסיון אילוף טיפול
(3 המלצות)
בר יוחאי 15, ירושלים
פתוח עד השעה: 21:00מומלץ בחום מאיה היקרה עזרה לי מאוד באילוף הלברדורית שלי, אם באכילה מהריצפה , נביחה על כלבים אחרים בטיולים ובריחות. תודה על הל
אבחון ובניית תוכנית 300 - 400 ₪
שיעור אילוף בודד200 - 450 ₪
סדרת אילוף 4 מפגשים700 - 1,400 ₪
סדרת אילוף 8 מפגשים2,000 - 2,500 ₪
* המחירון מהווה מחירון בסיסי, והינו בגדר המלצה בלבד.

גור חדש הצטרף למשפחה? כלב ותיק איבד קצת את הצפון והתחיל להתנהג בצורה כוחנית או מסוכנת? הצורך הוא ללא ספק באילוף, ומי שיכול לעזור הוא כמובן מאלף כלבים בירושלים.

אחד האינסטינקטים החשובים ביותר של כלבים, הוא אינסטינקט הלהקה. אינסטינקט זה קובע הרבה מאוד מצורת ההתנהגות שלהם: ממי הם חוששים ופוחדים ולמי הם מצייתים.

חיות מחמד גרות איתנו בבית והן חלק מהמשפחה. ובין אם מדובר במשפחה גדולה או קטנה, הכלב רואה את בני הבית והמשפחה כהלהקה שלו. כאשר מביאים גור מחנות חיות למשל, הוא לומד מי המנהיג ומקבל ממנו הוראות ולומד ממנו.
כאשר מאמצים זכר בוגר הוא הופך להיות חלק מהלהקה שלו. גם הוא לומד מי המנהיג אבל אם הוא מגיע ממצב שבו הוא עצמו היה "זכר אלפא" או מנהיג, עלול להיות מצב שבו הוא לא נשמע להוראות. הוא נוטה להיות עקשן וסרבן, אבל זה לא אומר שאי אפשר לאלף אותו.

תפקידו של מאלף כלבים בירושלים

אילוף כלבים תלוי מאוד באופי של חיית המחמד, במטען הגנטי-תורשתי שלה (הגזע) ובסביבה המשפחתית - אותה להקה עליה דיברנו. תפקיד המאלף הוא ללמוד את הכלב ואת הסביבה שלו, לראות איך הוא מגיב למצבים שונים ומה הם הרצונות שלו. בהתאם, הוא קובע את צורת ושיטת האילוף המתאימה ביותר.

אפשר לקבל המלצות על מאלפי כלבים בירושלים מכל וטרינר, כמו גם מחברים או בני משפחה שיש להם חיות מחמד. עם זאת, חשוב לדעת שגם אם מדובר יהיה באיש או אשת מקצוע מעולים, הם עדיין יצטרכו את שיתוף הפעולה המלא של בני הבית והמשפחה.
צריך יהיה לתרגל את הפעולות השונות עם הכלב, לתקן טעויות שהוא עושה ולהתמיד בתרגול לאורך זמן. יש לחזק התנהגות טובה ולחזור ולתרגל פקודות ופעולות מדי פעם, כיון שכמו בני אדם, גם חבריהם הטובים ביותר נוטים לשכוח לפעמים דברים.

המשך קריאה