חיפוש עסקים
חיפוש אנשים
arrow-down-menu
איזה עסק למצוא לך?
autocomplete right icon

אבחון פסיכודידקטי בעיינות

(4 תוצאות)
נותן שירות באזור עיינות
אבחונים דידקטיים ואבחוני קשב וריכוז
אבחונים דידקטיים ואבחוני קשב וריכוז
טלפון: 076-8608371
ייפתח בשעה: 09:00
ביצוע אבחונים דידקטיים ואבחוני קשב וריכוז . יש אפשרות לאבחונים באונליין ! אבחון דידקטי מאפשר לבנות תוכנית התערבות מתאימה שתאפשר למאובחן לצמצם פערים, להתקדם ולשפר הישגים ולהתאים התאמות למבחנים תוך התחשבות בקשיים וביכולות. ביצוע האבחונים גם בזום. יחס ושירות מקצועי, חייגו עכשיו לקבלת הצעת מחיר במחירים נוחים ובזמינות גבוה . עובדים עם כל הגילאים מילדים ועד מבוגרים , אנו פה בשבילכם על מנת שתקבלו את מלוא ההקלות והזכאויות אבחוני MOXO בזמינות גבוה מידית .
נותן שירות באזור עיינות
מרכז צמרת בהנהלת ציפי רוזנפלד
מרכז צמרת בהנהלת ציפי רוזנפלד
טלפון: 076-8018560
רשב"י 21, אלעד
ייפתח בשעה: 08:00
״מקצועית, נעימה ומקדישה את מלא הזמן הנדרש.״
נותן שירות באזור עיינות
מחשבאות אבחונים פסיכודידקטים ומבדקי קשב
מחשבאות אבחונים פסיכודידקטים ומבדקי קשב
טלפון: 076-8615106
בית שמש 1, בית שמש
ייפתח בשעה: 08:00
אסתי מאבחנת דידקטית מוסמכת בעלת ותק בתחום. מבצעת אבחונים פסיכו דידקטיים ודידקטיים וכן מבצעת מבדקי קשב מוקסו. האבחון נערך במספר מפגשים, עם ההורים והילד בנפרד. בסופו ניתן דו"ח מסכם, המוכר עבור מערכת החינוך ובו ניתנות המלצות להמשך טיפול, כמו גם המלצות למתן התאמות לימודיות והתאמות להיבחנות. נשמח לעמוד לשרותכם!

עסקים נוספים נותני שירות באזור עיינות

נותן שירות באזור עיינותמכון פדר \ מנכל רווית פדרמכון פדר \ מנכל רווית פדר
(8 המלצות)
הרצל 5, אשקלון
ייפתח בשעה: 08:30קיבלתי יחס חם
גלריהגלריה
אבחון פסיכודידקטי לכל הגילאים1,500 - 3,000 ₪
בדיקה חוזרת אחרי טיפול תרופתימ- 165 ₪
השתתפות עצמית קופת חולים כללית950 ₪
השתתפות עצמית קופת חולים מכבי1,308 ₪
* המחירון מהווה מחירון בסיסי, והינו בגדר המלצה בלבד.

מהו אבחון פסיכודידקטי ומי יכול לבצע אותו? כיצד הוא שונה מסוגי אבחונים אחרים שמיועדים לזהות קשיים בלמידה, רכישת ידע או עיבוד שלו? מהן ההקלות שניתנות על ידי משרד החינוך לתלמידים שלוקים בתסמונות השונות בתחום זה?

כאשר ילד או בוגר נתקלים בקשיים ברכישת ידע ולימוד, הם או הוריהם פונים למומחים פדגוגיים, על מנת שיזהו את מקור הבעיות ויציעו דרכים לפתרונן. בירור כזה, שמטרתו לזהות את כישורי האדם ללמוד ולרכוש ידע, את האסטרטגיות שלו לעשות כך ואת הדרכים לשיפורן, מכנים "אבחון דידקטי".

בסוג אבחון זה נעשה מאמץ לזהות לקויות למידה שונות – לעיתים אחת, לעיתים יותר – בלי להיכנס לשאלה מהו הרקע הנפשי או הסביבתי לבעיות שנמצאות או מאותרות. אך כאשר רוצים להבין אם קיים גם רקע נפשי לבעיה, פונים לאבחון פסיכודידקטי.

מי יכול להיות מאבחן פסיכודידקטי בעיינות?

אבחון פסיכודידקטי בנוי למעשה משני חלקים: אותו חלק דידקטי שעליו דיברנו קודם – זיהוי ואיתור בעיות למידה – וחלק נפשי. על זיהוי ואיתור הבעיה הנפשית, אם קיימת, אחראי פסיכולוג, והוא זה שיכול לשמש בתור מומחה לאבחון מסוג כזה.

האבחון עצמו יכול להתבצע במשותף עם מאבחן דידקטי (שיכול להיות כל מי שעבר הכשרה מתאימה, כגון מורה, עובד סוציאלי או גם עובדת רווחה), אבל על החלק הנפשי ועל הבירור כולו חייב להיות חתום איש מקצוע מתחומי בריאות הנפש.

מהן ההקלות שניתנות בעקבות אבחון פסיכודידקטי?

בירור ואבחון זה נחשב באופן עקרוני לבירור מעמיק ובעל השלכות משמעותיות. מסיבה זו, אם מזהים בעיות נפשיות או חברתיות-נפשיות, יכול התלמיד לקבל הקלות משמעותיות ביותר בבחינות, כאלה שמוגדרות על ידי משרד החינוך "רמה 3". הן כוללות למשל לא רק הארכת זמן בחינה, אלא שינוי מהותי בתוכנה והתאמתה באופן אישי לתלמיד.

המשך קריאה