מחירון צמיגים מכירה ותיקון - פנצ'ריות

 

B144 עוזר לכם לעשות את הבחירה החכמה באמצעות מחירונים, ומציג עבורכם את המחירים המומלצים בשוק לשירותים השונים של בעלי המקצוע. הנתונים הבאים נאספו ממגוון עסקים בתחום הצמיגים.

מעוניינים לתקן פנצ'ר? לעשות תיקון פרונט, או להחליף צמיגים לרכב? במחירון צמיגים לרכב, רשומים כל המחירים הרלוונטיים, באמצעותם תוכלו לקבל מושג מהו מחיר של פנצ'ריות. כך תוכלו להגיע עם ידע שיוכל לעזור לכם לבחור את הפנצ'ריה הנכונה עבורכם, מבחינת מחיר ומקצועיות.

לפניכם מחירון צמיגים, המציג טווח מחירים ממוצע בשוק כולל פירוט, עבור מגוון מחירים של שירותי פנצ'ריות, כגון: תיקון פנצ'ר, איזון גלגלים לרכב, כיוון פרונט לרכב, החלפת צמיג לרכב ועוד. בנוסף, מידע עם הסברים על סוגי העבודה, לדוגמא, מה זה כיוון פרונט לרכב, איך עושים איזון גלגלים, כמה זמן לוקח להחליף צמיג לאופנוע או מה זה ניפוח חנקן בצמיגים. כמו כן, המידע נאסף ממגוון עסקים ברחבי הארץ.

שימו לב, מחירון פנצ'ריות וצמיגים מהווה מחירון גז בסיסי, והינו בגדר המלצה בלבד. אין בו כדי לחייב את בעלי העסקים המופיעים באתר, והמחיר עשוי להשתנות בהתאם למורכבות העבודה ואיכות חומרי הגלם.

מחירים מומלצים לפנצ'ריות

עסקים מומלצים בתחום

לתוצאות נוספות
 • צמיג ותקרצמיג ותקר
  נותן שירות באזור תל אביב יפו
  ייפתח בשעה: 07:30תיקון של פנצ'רים לכל סוגי הרכבים. מכירת כל סוגי הצמיגים כולל לרכבים כבדים ולאוטובוסים, מכירת ציוד העמסה, כיוון פרונט ועוד.
  גלריהגלריה
 • ד.א. הרשת לצמיגים בע"מד.א. הרשת לצמיגים בע"מ
  (1 המלצות)
  נותן שירות באזור חולון
  ייפתח בשעה: 07:00שירות מהיר ואמין
  גלריהגלריה
 • פנצריית רשת הגל בע"מפנצריית רשת הגל בע"מ
  (1 המלצות)
  נותן שירות באזור ראשון לציון
  ייפתח בשעה: 07:00מומלץ ביותר
  גלריהגלריה