מחירון נגרים

B144 עוזר לכם לעשות את הבחירה החכמה באמצעות מחירונים, ומציג עבורכם את המחירים המומלצים בשוק לשירותים השונים של בעלי המקצוע. הנתונים הבאים נאספו ממגוון עסקים בתחום הנגריות.

מעוניינים לצבוע דלתות במטבח? לבצע החלפת ידיות לארונות ולמגירות? במחירון נגרים, רשומים כל המחירים הרלוונטיים, באמצעותם תוכלו לקבל מושג על מחירים של עבודות נגרים. כך תוכלו להגיע עם ידע שיוכל לעזור לכם לבחור את הנגר הנכון עבורכם, מבחינת מחיר ומקצועיות.

לפניכם מחירון נגרים, המציג טווח מחירים ממוצע בשוק כולל פירוט, עבור מגוון מחירים של מוצרים, לדוגמא, ארון מטבח, כסא בר, ארון קיר, ריהוט חדר אמבטיה, פרגולה ועוד. בנוסף, מידע עם הסברים על סוגי העבודה, כגון: בניית מטבחים, בניית ארונות קיר, החלפת ידיות או הקמת פרגולות, חיפוי במשטח עץ, ועוד. כמו כן, המידע נאסף ממגוון עסקים ברחבי הארץ.

שימו לב, מחירון נגרים מהווה מחירון גז בסיסי, והינו בגדר המלצה בלבד. אין בו כדי לחייב את בעלי העסקים המופיעים באתר, והמחיר עשוי להשתנות בהתאם למורכבות העבודה ואיכות חומרי הגלם.

מחירים מומלצים לנגרים

עסקים מומלצים בתחום

לתוצאות נוספות
 • ריהוטי גל צפון בע"מריהוטי גל צפון בע"מ
  נותן שירות ארצי
  פתוח עד השעה: 17:00ריהוטי גל הצפון הינה חברה המתמחה בייצור רהיטים בהתאמה אישית ועיצוב ייחודי. ערכי החברה נשענים על חדשנות, יעילות, איכות ושרות ל
  אתראתר
 • פסקל רהיטי עץ בע"מפסקל רהיטי עץ בע"מ
  (2 המלצות)
  נותן שירות ארצי
  פתוח עד השעה: 16:30אנחנו ומשפחתנו המורחבת איתם כבר 30 שנה.אין ספק הם הכי טובים שיש
  גלריהגלריה
 • נגריית סמי חביבנגריית סמי חביב
  נותן שירות באזור חולון
  פתוח עד השעה: 17:00ברוכים הבאים לנגריית סמי חביב מומחה בתחום פתרונות אחסון לבית ולעסק, נגרייה מובילה ומקצועית בעלת מוניטין של שנים רבות בתחום ומ