חיפוש עסקים
חיפוש אנשים
arrow-down-menu
איזה עסק למצוא לך?
autocomplete right icon

שמאי רכב באזור גליל תחתון

(10 תוצאות)
נותן שירות באזור גליל תחתון
אמיר סלאמה שמאי רכב
אמיר סלאמה שמאי רכב
טלפון: 076-8613923
ייפתח בשעה: 08:00
מתן ייעוץ מקצועי וחוות דעת משפטיות בכל תחומי הרכב לסוגיו השונים.קביעת הערכת עלות התיקון של רכב שנפגע בתאונה. באחריותנו לתת חוות דעת אובייקטיבית בעניין זה, כמסגרת לתשלום של מבוטח או מבטח למוסך שיעסוק בתיקון הרכב.
נותן שירות באזור גליל תחתון
דן וולף שירותי שמאות בע"מ
דן וולף שירותי שמאות בע"מ
טלפון: 076-8023861
נותן שירות באזור גליל תחתון
ייפתח בשעה: 08:00
דן וולף שמאי רכב חבר איגוד השמאים, עם נסיון וידע רב בתחום. עובד מול חברות הביטוח הראל, שומרה, מגדל, ביטוח ישיר, 9 מיליון, הכשרה, איילון וביטוח חקלאות. שירות אדיב ומקצועי ויחס חם ואישי לכל לקוח/ה. שמאות רכב , משאיות , ציוד מכאני הנדסי
נותן שירות באזור גליל תחתון
גולן יוסי - שמאים
גולן יוסי - שמאים
טלפון: 076-8015739
בית יוסף 17, בית יוסף
ייפתח בשעה: 08:00
״מקצועיות ,סובלנות יושר וגישור על פערים, אבן יסוד בעבודת משרד השמאות יוסי גולן.״
אבו עלו שמאותאבו עלו שמאות
מעואיה 55 40, בסמ''ה
שמאות רכב וזקי רכוששמאות רכב וזקי רכוש
מג'ד אל כרום 54, מג'ד אל כרום
פתוח עד השעה: 00:00שמאות מתקדמת און לין רכב ורכוש מול כל חברות הבטוח שרוות אמין ומקצועי באיזור הצפון .. שמאי רכב
ח'יו רמזי כסאברי - שמאיםח'יו רמזי כסאברי - שמאים
83 20, נצרת
שירותי שמאות שמעון נחוםשירותי שמאות שמעון נחום
נותן שירות באזור גליל תחתון
ייפתח בשעה: 08:00אשמח לעמוד לרשותך בכל עת בהכנת חוות דעת, שמאי בעל ניסיון רב בתחום, שמאי רכוש, רכב , משרדנו נותן שירותי שמאות לכל איזור הצפון
גלריהגלריה
ו.ר.ד שמאים בע"מ , ורדו.ר.ד שמאים בע"מ , ורד
חרמון 1, נצרת עילית
נימר מרשי שמאיםנימר מרשי שמאים
(1 המלצות)
פאולוס השישי 3050, נצרת
ייפתח מחר בשעה: 08:00שמאי אמין, מסור , מכבד ומכובד. נותן שירות מעולה בזמן הכי מהיר.

לשמאי רכב באזור גליל תחתון תפקיד מהותי ומשמעותי מאוד בקביעת ערכה של מכונית לצורך ביטוח, לרוב בקביעת שווי נזק למכונית במקרה של תאונה. כך תבחרו באיש המקצוע המתאים לכם בעת הצורך; מול חברת ביטוח או לכל צורך אחר.

לכל מכונית, של כל יצרן ומכל דגם, יש מחיר ושווי. בישראל נהוג לקבוע את שווי המכוניות המשומשות על פי 'מחירון' או שניים, שההבדלים ביניהם אינם גדולים. מי שקובעים את המחירים במחירונים אלה הם שמאי רכב: הם בוחנים את מחיר האוטו החדש, את עלות התוספות השונות ואז מפחיתים בכל שנה מערך זה כמה אחוזים על פי מספר וסוג הבעלים הקודמים, הנסועה (קילומטראז') וכו'.

מתי צריכים להתייעץ עם שמאי רכב באזור גליל תחתון?

לאנשים פרטיים, שמאות רכב דרושה בעיקר במקרה של תאונה או גניבה, אם יש מחלוקת עם חברת הביטוח על שווי הרכב שנגנב. במקרה של תאונה, השמאי מגיע ובודק את המכונית, ומעריך את הנזק שנגרם לה משתי זוויות:

  • ירידת ערך, באחוזים. האם התאונה הייתה קשה? האם הנזק שנגרם ייראה בעתיד או עלול לגרום בעיות כאלה, שיורידו מערך המכונית בזמן מכירה? אם כן, חברת הביטוח יכולה להחליט שהיא מפצה את בעל המכונית באחת משתי צורות: בתשלום כסף בסכום ששווה לאחוזי הנזק או שהיא בקניית האוטו על פי שוויו לפני התאונה. האופציה השנייה נקראת "טוטאל לוס" (total loss).
  • שווי תיקון: שמאי הרכב קובע מה לפי דעתו יכול המוסך לקבל מהמבטח על מנת לתקן את המכונית ובאילו חלקי חילוף לרכב הוא מתיר לו להשתמש; חדשים-מקוריים, חדשים-חליפיים או משומשים.

חשוב לדעת שאם הפיצוי של חברת הביטוח נראה לכם נמוך, יש מוסכים שימליצו לכם על שמאי רכב פרטי שהם מכירים או כזה עובד איתם ויוכל לתת חוות דעת נגדית לזו של שמאי מטעם חברת הביטוח. אתם יכולים גם לחפש בעצמכם איש מקצוע כזה ולהזמין אותו לבצע בדיקה והערכה.

המשך קריאה