חיפוש עסקים
חיפוש אנשים
arrow-down-menu
איזה עסק למצוא לך?
autocomplete right icon

שירותי הסעות נכים בבאר שבע

(6 תוצאות)
נותן שירות באזור באר שבע
רפי מכלוף הסעות בע"מ
רפי מכלוף הסעות בע"מ
טלפון: 076-8117888
ייפתח בשעה: 07:00
מתכננים טיול מאורגן? הסעות לעובדים? הסעה לקבוצות? הגעתם למקום הנכון! מבצעים הסעות לכל חלקי הארץ ולכל מטרה: הסעות לטיולים, הסעות לאירועים, הסעות לתיירים, הסעות ילדים, הסעות קבועות, הסעות למפעלים, הסעות מזדמנות, הסעות לנכים ועוד. אצלנו תקבלו שירות אדיב ומקצועי ועמידה בלוחות זמנים.
נותן שירות באזור באר שבע
יונתן דוד שירותי הסעות נכים
יונתן דוד שירותי הסעות נכים
טלפון: 076-8019947
רוזמרין 21, באר שבע
ייפתח בשעה: 08:00
״שירות מצויין ואדיב״
נותן שירות באזור באר שבע
פינטו שרותי הסעות
פינטו שרותי הסעות
טלפון: 076-8608823
קרית גת 1, קריית גת
פתוח עד השעה: 00:00
וותק וניסיון ארבעים שנה בתחום ההסעות והמוניות, הסעות מפעלים, בתי ספר, הסעת נכים עם מעלונית, הסעות אירועים. נהגים זהירים עם ניסיון של שנים בנהיגה על כבישי הארץ. חייגו כעת לפרטים נוספים ושתהיה לנו נסיעה בטוחה ונעימה! הניסיעות הינם תחת פיקוח של קצין בטיחות ותעבורה.
הסעות בירת הנגב בע"מהסעות בירת הנגב בע"מ
(1 המלצות)
באר שבע
פתוח עד השעה: 08:00מחירים מעולים שירות לכל רחבי הארץ

עסקים נוספים נותני שירות באזור באר שבע

נותן שירות באזור באר שבעהסעות א. שריקי בע"מ 24/7הסעות א. שריקי בע"מ 24/7
(1 המלצות)
שכונה 6 174, לקיה
ייפתח בשעה: 08:00לחברה שירות במגוון סוגי רכבים: אוטובוסים, מידיבוסים, מיניבוסים ו- חברתנו מתמחה ומבצעת כל סוגי ההסעות לכל רחבי הארץ. הסעות לטי
גלריהגלריה
נותן שירות באזור באר שבעמוניות נגישותמוניות נגישות
(3 המלצות)
צפרירים 42, צפרירים
בתאום מראשמצא לי נהג מתאים בזמן מעכשיו לעכשיו תוך 10 דק' היה לי נהג עם רכב מותאם לכיסא גלגלים ממונע. שירות מדהים. ואפילו התקשר לוודא שה
גלריהגלריה

איך יכולים נכים ובעלי מוגבלויות שאין ברשותם רכב מתאים, להתנייד ממקום למקום בתוך באר שבע או מחוצה לה? הפתרון הוא לעשות שימוש בשירותי הסעות לנכים. אלה קיימים במספר צורות - ממוניות מותאמות ועד וואנים גדולים. 
קיימת אפשרות לנכה לרכוש רכב ללא מיסים, דבר שמקל מאוד על ההוצאה ומקטין אותה בשיעור ניכר. למרות זאת, יש בהחלט בעלי מוגבלויות שאין להם רכב. במקרים אחרים, מדובר לעיתים במצב מוגבלות זמנית, כמו לאחר תאונה או פציעה אחרת. במקרים כאלה אדם עשוי להיעזר בכיסא גלגלים ויהיה לו לכן צורך בהסעה מיוחדת. 
הסעות לנכים עם כיסא גלגלים קיימות בארץ במספר צורות. אפשר למשל לשכור רכב מסחרי שהותאם לצורך זה ומאפשר הסעה של הנכה עם שלושה מלווים. כך יכולה למשל משפחה שלמה לנסוע לטיול או לביקור משותף, גם אם אין לה רכב מותאם. 
בישראל קיים חוק הנגישות, שמגדיר כיצד מנגישים מקומות, מבנים ואתרים למי שיש להם מוגבלויות שונות. בין השאר מוגדרת למשל גם הנגשה של תחבורה ציבורית. במסגרת הרפורמה בנושא זה ניתנו תמריצים לרכישת מוניות לבעלי מוגבלויות. כך ניתן היום ניתן להזמין שרות למרחקים קצרים או עירוניים, כמו במקרה של מוניות מותאמות. אלא מבצעות לעיתים קרובות הסעות לבתי חולים או לטיפול רפואי, אבל גם לכל מטרה אחרת, בהתראה יחסית קצרה. 

 

הסעות לנכים בבאר שבע בוואנים גדולים

אפשרות נוספת של מתן שירותים לבעלי מוגבלויות, הוא שימוש בקו קבוע, שבו הרכב אוסף מספר ילדים מבתיהם ומביא אותם לבית הספר. בנוסף, אם מספר ילדים רוצים לצאת לטיול משותף למשל, אפשר להשתמש באותם וואנים גדולים, בהם ניתן להסיע מספר נכים עם כסאות גלגלים. 
כדאי לדעת שמלבד גופי הסעות פרטיים ונהגי מוניות מותאמות, גם ארגון יד שרה מפעיל כמה עשרות ואנים וכלי רכב להסעת נכים. פריסת השירות היא ארצית ופועלת רק בימי חול. התשלום ברובו מסובסד על ידי יד שרה ודורש השתתפות עצמית. 
 

המשך קריאה