חיפוש עסקים
חיפוש אנשים
arrow-down-menu
איזה עסק למצוא לך?
autocomplete right icon

רתכים בכפר קרע

(5 תוצאות)
נותן שירות באזור כפר קרע
ריתוך צנרת מים והלחמת קווים אלקטרופיוז'ן
ריתוך צנרת מים והלחמת קווים אלקטרופיוז'ן
טלפון: 076-8166816
כפר קרע 1, כפר קרע
פתוח 24/7
ריתוך צנרת מים במחירים משתלמים במיוחד! רתך צנרת ופולירול, הלחמות וריתוכים, רתך אלקטרופיוז'ן, הלחמת פלסטיק, הלחמות פנים וקווי פלסטיק. עבודה יסודית ומקצועית ברמה הגבוהה ביותר! צוות מסור שיעניק לכם שירות מעולה, לפרטים נוספים ולהצעת מחיר חייגו עכשיו!
נותן שירות באזור כפר קרע
ח.מ.א.ת.י למסחר קונסטרוקציה ושיפוץ
ח.מ.א.ת.י למסחר קונסטרוקציה ושיפוץ
טלפון: 076-8882119
פתוח 24/7
חברתנו מתמחה בקונסטרוקציות לתעשייה. עבודות ריתוך כגון: ריתוך נצרת, עבודות נירוסטנה ועבודות מסגרות ברמה הגבוהה ביותר בארץ! ניסיון של שנים ויחס אישי לכל לקוח תוך מקצועיות אדיבות ואמינות. עמידה בזמנים וביעדים, עשרות לקוחות מרוצים. לייעוץ ולהצעת מחיר חייגו כעת!
נותן שירות באזור כפר קרע
סמי כהן ובנו - תנורים תעשייתיים
סמי כהן ובנו - תנורים תעשייתיים
טלפון: 076-8021695
חצרים 18, תל אביב יפו
פתוח עד השעה: 17:00
חברת סמי כהן ובנו מציעה ללקוחותיה מזה 47 שנות ותק וניסיון עשיר בתכנון, יצור ותיקון תנורים תעשייתיים לפיצריות כולל אבן, פיצוחים ומתקנים ,תנורים לעופות לפי הזמנה אישית, תנורי בישול ואפייה תעשייתים, תיקון תנורים תעשייתים מתקני חימום לאוכל ופיצוחים ומוצרים נלווים. עובדים עם בתי קפה, בתי מאפה, פיצריות, ופיצוחיות כולל רשת יוחחנוף חדש!!! מבצעים גם ריתוך בליזר מנכ"ל ויצרן כהן חיים 050-5337355 אדמיניסטרציה ושיווק כהן רונית 0507281275 המוצרים בחברתנו מיוצרים מחומרי גלם איכותיים המעניקים חיי מדף ארוכים...באחריות!!! תנורים תעשייתיים לפיצות עם חיסכון בחשמל, אפייה ובישול, קלייה וצלייה, תנורים תעשייתיים לצליית עופות בסלסילות מ-70 עופות ומעלה ,תנורים לפי הזמנה אישית, מכונות מסתובבות לקפה וגרנולה ומתקנים לפיצוחים.
מ. עסלי ריתוך צנרת ומסגרותמ. עסלי ריתוך צנרת ומסגרות
(6 המלצות)
פתוח 24/7שרות נאמן עמיד בלוח זמנים ומקצוען בעבודה. בהצחה
אתראתר

עסקים נוספים נותני שירות באזור כפר קרע

נותן שירות באזור כפר קרעאור פאב - מערכות פליטה וריתוךאור פאב - מערכות פליטה וריתוך
(2 המלצות)
המשביר 14, חולון
פתוח עד השעה: 19:00שירות אדיב ומקצועי
אתראתר

יש לכם שער לבנות? גדר להקים או צינור ברזל לתקן? אתם צריכים לבצע עבודת מתכת כלשהי בבית או בגינה? אם כן, אתם צריכים רתך טוב. מהו ריתוך ומה הופך איש מקצוע רגיל בתחום זה, לבעל מקצוע טוב?

ריתוך היא צורה של חיבור בין שני גופים מתכתיים (לרוב) כאשר חלק מהגופים האלה מותך. לעיתים מוסיפים חומר שלישי בזמן העבודה, והתפקיד שלו הוא לשמש חומר מחבר בין שני הגופים. בניגוד לחיבור בברגים או בהלחמה, החיבור בשיטה זו הופך למעשה את שני הגופים ליחידה או גוף אחד תוך התכה שלהם.
כדי לרתך שני גופים - למשל על מנת לחבר בין שתי קורות מתכת - יש לחמם אותם מאוד, כדי להמיס על המתכת. חימום זה נעשה בכמה צורות, כאשר בעבודות ריתוך בשימוש ביתי או בעסקים קטנים נהוג להשתמש בקשת חשמלית או חימום בעזרת גז (מבער או ברנר בעל עוצמה גבוהה).

רתכים בכפר קרע לסוגי עבודות שונים

עבודות מסגרות - שערים, גדרות וכדומה - הן עבודות קלאסיות שבהן משתמשים בשיטה זו, להבדיל למשל מהלחמה, בה משתמשים בעבודות חשמל ואלקטרוניקה. עושים זאת כאשר לא מעוניינים להשתמש בברגים ואומים לשם חיבור של חלקים.
מעבר לזה, גם בעלי מקצוע אחרים צריכים לעיתים לרתך פריטים שונים. אינסטלטור, למשל, יחבר בשיטה זו צינורות מתכת זה לזה, בעיקר כאשר הוא מניח קווים (לפעמים גם בתיקון צנרת מתכת או צנרת מודרנית, מחומרים פולימריים).

בנוסף על מסגרים שעובדים בברזל, יש רתכים בכפר קרע שמתמחים בסוגי עבודות מיוחדות ובעבודה במתכות מיוחדות: עבודות גז מבוצעות בצנרת נחושת, ואלומיניום נהוג בתחומים תעופתיים, כמו גם בבנייה קלה. כאשר מדובר אגב במתכת רכה, ניתן לבצע זאת על ידי ברנר, תוך שימוש בבדיל בתור מתכת מילוי.
איכות העבודה ואיש המקצוע נשפטות על פי יציבות בתוצר המוגמר ונראות מקומות החיבור: ככל שהם חלקים יותר, העבודה טובה יותר.

המשך קריאה