העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ
X
רוצה לפרסם את העסק שלך?
לפרטים
 • mipanuy-icon
 • הצגת תוצאות לפי:

  נותן שירות באיזור חיפה
  נותן שירות באיזור חיפה
  נותן שירות באיזור חיפה

  עסקים נוספים נותני שירות באזור חיפה

  נותן שירות באיזור חיפה
  שינפלד וינברגר ד"ר חביבה (רופאת עיניים)
  placeBR ירושלים 16, חיפה
  ...04-8622
  מרכז רפואי בני ציון , מחלקת עיניים - מזכירה
  placeBR שדרות אליהו גולומ 47, חיפה
  ...04-8359
  מילר פרופ' בנימין (מומחה למחלות עיניים) ולנה
  placeBRחיפה
  ...04-8251
  מילר פרופ' בנימין ולנה (מעונם)
  placeBR חוף השנהב 45, חיפה
  ...04-8252
  מראה המרכז לאבחון הפרעות ראייה בע"מ
  placeBR העלייה השנייה 6, חיפה
  ...04-8537
  לביאל ד"ר עמוס (רופא עיניים) (ולייבל) ושולמית
  placeBR בנימין ד'ישראלי 3, חיפה
  ...04-8242
  מאיר ד"ר אפרים (רופא למחלות לב) פרופ' חוה (רופאת עיניים)
  placeBR מרגלית 6, חיפה
  ...04-8242
  מרפאת אורה
  placeBR יאיר כ"ץ 12, חיפה
  דר אנה חנה ירמנס מרפאת אורה רואים אותך פשוט אחרת. מומחית למחלות עיניים מרפאות המומחים אלישע חדר 304 ניתן להשאיר הודעה במענה 24 שעות ביממהרופאי עיניים
  ...053-995
  ברט ד"ר יואנה (רופאת עיניים, מרפאה)
  placeBR חורב 19, חיפה
  ...04-8110
תוצאות נוספות

מידע על רופאי עיניים בחיפה

לא רבים יודעים, אבל ישראל מדורגת ראשונה בעולם במספר רופאי העיניים ביחס לאוכלוסייה. האחרונה, אגב, היא ניו זילנד. בארץ ישנם כ- 700 מומחים בתחום זה, שעברו התמחות והכשרה בת חמש שנים - לא פחות.

תחום רפואת העיניים עוסק באבחון, טיפול וריפוי פגמים בכושר הראיה ובמחלות שונות שקשורות בנושא. חלק מהמומחים בתחום הם כירורגים או מנתחים, שמטפלים בבעיות כגון קטרקט, שנחשבת מחלה נפוצה מאוד באוכלוסייה מבוגרת, גלאוקומה ובעיות אחרות.

מה מבצעים ומה לא מבצעים רופאי עיניים בחיפה?

רופאים מומחים אלה בודקים את כושר הראיה ומאבחנים מחלות או הפרעות בכושר זה ומטפלים באותן מחלות או הפרעות. למרות שהם בהחלט מאבחנים למשל קוצר או רחק רואי, הם לא מספקים מרשמים למשקפיים או עזרי ראיה אחרים. זהו תפקידם של אופטומטריסטים.

מומלץ מאוד לבצע בדיקת ראיה אצל רופא בכל כמה שנים, ובמיוחד אם אתם מזהים בעצמכם בעיה כלשהי בעיניים; בעיות כמו טשטוש, קושי בנהיגה או קריאה, וכאבי ראש. עם זאת, רוב האנשים מגלים למשל שהם צריכים משקפי קריאה כאשר הם מגיעים לגיל 40. אם הגעתם לגיל הזה ואתם מתאמצים בקריאה, הרי שברוב המקרים תוכלו לקבל את השירות המהיר ביותר בחנויות משקפיים.
אם בבדיקת הראיה בחנות ייראה שאתם סובלים מבעיה כלשהי שאינה בעיה רגילה, הרי שהאופטומטריסט יפנה אתכם לרופא עיניים. הוא גם לרוב ישאל אתכם אם הגעתם אליו (או אליה) לאחר בדיקה מוקדמת ואם כן, מה היו התוצאות שלה.

טוב לזכור: בעיות ראיה עלולות להתחיל עוד בגיל צעיר מאוד. ילדים יכולים להיוולד עם קשיים והפרעות שונות שניתן לתקן או לטפל בהם, אבל חשוב מאוד לאבחן אותן מוקדם ככל האפשר. במקביל, יש בעיות שמתפתחות עם הגיל - מחלות רשתית שונות על רקע של סוכרת שעלולה להתפתח, ועוד. כדאי מאוד לכן להגיע לביקורת אצל רופא עיניים בחיפה, מגיל צעיר ובכל כמה שנים.