חיפוש עסקים
חיפוש אנשים
arrow-down-menu
איזה עסק למצוא לך?
autocomplete right icon

קייטרינג כשר למהדרין בקרית ביאליק

(6 תוצאות)
נותן שירות באזור קרית ביאליק
קיטרינג איש מצליח
קיטרינג איש מצליח
טלפון: 076-8016325
שכונת אזור תעשייה שער נעמן 1, עכו
ייפתח ביום ראשון בשעה: 09:00
״בעל הקייטרינג נהדר. האורחים התלהבו מהאוכל הטעים. מומלץ ביותר 🙏״
נותן שירות באזור קרית ביאליק
מטעמי שרביט - קייטרינג כשר ומסעדת בשרים
מטעמי שרביט - קייטרינג כשר ומסעדת בשרים
טלפון: 076-8606744
יוסף לוי 27, קרית ביאליק
ייפתח ביום ראשון בשעה: 10:00
״היי שמי מרינה לפני כחודש הזמנתי מקייטרינג שרביט פעמיים לסעודות לאזכרה של אימי ואפילו לא פגשתי את המנהל של המקום יחיאל שמו ? וסגרנו דרך פלאפון וממש הייתי מרוצה מהשרות והאוכל וכל מה שמסביב והגיעו בזמן שקבענו ממולץ ביותר ואני מזמינה פעם שלישית אצלהם ממש אמינים יחי כח״
נותן שירות באזור קרית ביאליק
שידוכים בהתאמה אישית ומקצועית
שידוכים בהתאמה אישית ומקצועית
טלפון: 076-8881313
ייפתח מחר בשעה: 21:30
משרד הכרויות הפונה לכל העדות והגילאים. למגזר החרדי, חובשי כיפות סרוגות, חוזרים בתשובה, גרושים, גרושות, אלמנים, אלמנות ועוד. בדיקה והתאמה אישית עם שקיפות מידע לבחירת בן / בת זוג. דיסקרטיות, מוניטין ומקצועיות. - הפקת ארועים וקיטרינג לשבת חתן, קייטרינג, חתונה, חינה ברית ובר מצווה. הגברת לימור יקות חלייל

עסקים נוספים נותני שירות באזור קרית ביאליק

נותן שירות באזור קרית ביאליקמסעדת גבומסעדת גבו
(3 המלצות)
שד הציונות 1, קרית אתא
ייפתח ביום חמישי בשעה: 09:00הכי טעים שאכלתי באיזור
קייטרינגקייטרינג
שכ אפק, קרית ביאליק
קייטרינג איכותי באזור הקריות מותאם לאירועים/חתונות/בריתות/בר מצווה/שולחן שוק הקייטרינג פרווה/בשרי כשר למהדרין יש משגיח כ
פיצה בנגמןפיצה בנגמן
קרן היסוד 42, קרית ביאליק

חוגגים אירוע עסקי או פרטי? שבת חתן או בר מצווה? מזל טוב. יש לכם אורחים שמקפידים על כשרות מהדרין? הזמנת קייטרינג כשר למהדרין בקרית ביאליק היא פתרון הסעדה מצוין לכולם.

לצד הרכב מוזמנים נכון, עיצוב נעים ומיקום יפה ואטרקטיבי, הצלחתו של כל אירוע תלויה לא מעט באיכות הכיבוד והתקרובת. ובשעה שאנחנו לא תמיד יכולים לשלוט במספר ואפילו בהרכב המשתתפים והמוזמנים, עדיין אנחנו יכולים לקבוע מה יהיה בתפריט האוכל שיוגש למי שמגיעים.

קייטרינג כשר למהדרין בקרית ביאליק – פתרון לכל, אבל לא זול

ישראל מורכבת מאוד מבחינה דתית: יש כאן הרבה בני דתות שונות ומגוון עדות. כמעט לכל דת או עדה יש דרישות קולינאריות ומנהגים משלה. אפילו בין מי שאוכלים אוכל כשר יש מי שמקפידים על צורת הכנה ובישול כזו או אחרת, על בשר שנשחט, נוקה ונוקר בצורה מסוימת ועוד.

חלק מהמקפידים אומנם יאכלו אוכל צמחוני או דגים גם ללא הידור, אבל פתרון זה לא נחשב נכון או מקובל על הכול. היות ואנחנו רוצים שכולם יוכלו ליהנות באירוע ללא חשש, לאכול ולשתות, הפתרון לנושא הכשרות הוא כשרות מהדרין.

זהו סוג הכשרות המחמיר ביותר, ולכן יהיה מקובל על כולם, מלבד במקרים קיצוניים או נדירים ביותר. מסוג זה, קייטרינג חלבי הוא הנוח והפשוט ביותר, כיוון שקל מאוד למצוא עבורו מרכיבים ורכיבים בעלי כשרות מהודרת. בנוסף, בניגוד למה שנעשה בבשר, אין כמעט מחלוקות בין החצרות החסידיות השונות, באשר למה כולל ההידור ובמה יש להחמיר יותר.

קייטרינג למהדרין לאירועים עשוי להיות יקר למדי. בגלל ההחמרה בבחירת המרכיבים השונים, יש פחת גדול, בעיקר בבשר. היות וכך והיות והמטבח, הבישול והאפייה צריכים להיות כל הזמן תחת פיקוח של משגיח, העלויות שלו גבוהות מזה של אוכל בעל כשרות רגילה.

המשך קריאה