חיפוש עסקים
חיפוש אנשים
arrow-down-menu
איזה עסק למצוא לך?
autocomplete right icon

קייטרינג כשר למהדרין בבת ים

(6 תוצאות)
נותן שירות באזור בת ים
הכל קייטרינג-הרב לנדראו ( לא המשרד)
הכל קייטרינג-הרב לנדראו ( לא המשרד)
טלפון: 076-8614411
נחמן מברסלב 12, בני ברק
בתיאום טלפוני
קייטרינג הרב לנדאו, מבצעים קייטרינג ברמה מאוד גבוהה, לאירועים קטנים גדולים, שירותי הגשה, מחירים אטרקטיביים ללקוחות שלנו, חייגו להצעת מחיר.
נותן שירות באזור בת ים
קייטרינג לב השרון
קייטרינג לב השרון
טלפון: 076-8018929
תל אביב יפו
ייפתח ביום ראשון בשעה: 08:00
״שירות מעולה ואוכל מאוד טעים, נקי וברמה גבוהה. שווה בהחלט״
נותן שירות באזור בת ים
טעים בבית
טעים בבית
טלפון: 076-8605582
בן יעקב 17, בני ברק
ייפתח ביום ראשון בשעה: 10:00
״לקחנו לשבת חתן טעים טרי ומפנק לגמרי כמו בבית . מחכים לאירוע הבא ... שירות״

עסקים נוספים נותני שירות באזור בת ים

נותן שירות באזור בת יםסופיה קייטרינג אירועים וכנסיםסופיה קייטרינג אירועים וכנסים
הר הצופים 2100, ירושלים
ייפתח ביום ראשון בשעה: 08:00סופיה קייטרינג אירועים וכנסים - אולם אירועים וקייטרינג בהשגחת הרבנות הראשית. ניתנת האפשרות לקייטרינג למהדרין. בנוסף מבצע שבתו
אתראתר
גלריהגלריה
נותן שירות באזור בת יםמשלו אכלנו  קייטרינג מהדרין בד"צמשלו אכלנו קייטרינג מהדרין בד"צ
ייפתח ביום ראשון בשעה: 08:00חיפשתם קייטרינג למהדרין ?? הגעתם למשלו אכלנו קייטרינג בהשגחת הרב מחפוד בד"צ יורה תורה. מספק משלוחים לכל הארץ . התקשרו עכשי
אתראתר
גלריהגלריה
נותן שירות באזור בת יםשידוכים בהתאמה אישית ומקצועיתשידוכים בהתאמה אישית ומקצועית
ייפתח בשעה: 21:30משרד הכרויות הפונה לכל העדות והגילאים. למגזר החרדי, חובשי כיפות סרוגות, חוזרים בתשובה, גרושים, גרושות, אלמנים, אלמנות ועוד.
אתראתר
גלריהגלריה

חוגגים אירוע עסקי או פרטי? שבת חתן או בר מצווה? מזל טוב. יש לכם אורחים שמקפידים על כשרות מהדרין? הזמנת קייטרינג כשר למהדרין בבת ים היא פתרון הסעדה מצוין לכולם.

לצד הרכב מוזמנים נכון, עיצוב נעים ומיקום יפה ואטרקטיבי, הצלחתו של כל אירוע תלויה לא מעט באיכות הכיבוד והתקרובת. ובשעה שאנחנו לא תמיד יכולים לשלוט במספר ואפילו בהרכב המשתתפים והמוזמנים, עדיין אנחנו יכולים לקבוע מה יהיה בתפריט האוכל שיוגש למי שמגיעים.

קייטרינג כשר למהדרין בבת ים – פתרון לכל, אבל לא זול

ישראל מורכבת מאוד מבחינה דתית: יש כאן הרבה בני דתות שונות ומגוון עדות. כמעט לכל דת או עדה יש דרישות קולינאריות ומנהגים משלה. אפילו בין מי שאוכלים אוכל כשר יש מי שמקפידים על צורת הכנה ובישול כזו או אחרת, על בשר שנשחט, נוקה ונוקר בצורה מסוימת ועוד.

חלק מהמקפידים אומנם יאכלו אוכל צמחוני או דגים גם ללא הידור, אבל פתרון זה לא נחשב נכון או מקובל על הכול. היות ואנחנו רוצים שכולם יוכלו ליהנות באירוע ללא חשש, לאכול ולשתות, הפתרון לנושא הכשרות הוא כשרות מהדרין.

זהו סוג הכשרות המחמיר ביותר, ולכן יהיה מקובל על כולם, מלבד במקרים קיצוניים או נדירים ביותר. מסוג זה, קייטרינג חלבי הוא הנוח והפשוט ביותר, כיוון שקל מאוד למצוא עבורו מרכיבים ורכיבים בעלי כשרות מהודרת. בנוסף, בניגוד למה שנעשה בבשר, אין כמעט מחלוקות בין החצרות החסידיות השונות, באשר למה כולל ההידור ובמה יש להחמיר יותר.

קייטרינג למהדרין לאירועים עשוי להיות יקר למדי. בגלל ההחמרה בבחירת המרכיבים השונים, יש פחת גדול, בעיקר בבשר. היות וכך והיות והמטבח, הבישול והאפייה צריכים להיות כל הזמן תחת פיקוח של משגיח, העלויות שלו גבוהות מזה של אוכל בעל כשרות רגילה.

המשך קריאה