חיפוש עסקים
חיפוש אנשים
arrow-down-menu
איזה עסק למצוא לך?
autocomplete right icon

פיצוציות בפתח תקווה

(11 תוצאות)
נותן שירות באזור פתח תקווה
פיצוצית מומי
פיצוצית מומי
טלפון: 076-8105381
מסילת ישרים 1, תל אביב יפו
פתוח 24/7
פיצוציה בתל אביב - פתוחים 24/7! שתיה חריפה, שתיה קרה וחמה, סיגריות, פיצוחים, חטיפים, עמדת לוטו, טוטו, ווינר ועוד. בשישי שבת יש ג'חנון טרי וטעים. מחירים משתלמים, אתם מוזמנים להגיע אלינו. שירות מעולה מובטח!
נותן שירות באזור פתח תקווה
המקום של שובי
המקום של שובי
טלפון: 076-8107328
הרש"ש 34, ראש העין
פתוח עד השעה: 16:00
פיצוצייה גדולה ויפה בלב ראש העין, במקום ניתן להשיג סיגריות, טבק, אלכוהול, גת ישראלי וחבשי, כספומט, פיצוחים במשקל, סנדוויצים טריים יום יום, לוטו, טוטו, ארטיקים, גלידות, מוצרי בריכה וים ועוד.
פיצוציית גנים , פיצוצייתפיצוציית גנים , פיצוציית
העצמאות 65, פתח תקווה
תריגמא דאלי יחזקאלתריגמא דאלי יחזקאל
הנשיאים 45, פתח תקווה
בוטן ליבוטן לי
רוטשילד 77, פתח תקווה
ברזיל הקטנה - לוי רויטלברזיל הקטנה - לוי רויטל
צבי הירש קלישר 15, פתח תקווה
ג'וקר - קיוסקג'וקר - קיוסק
(1 המלצות)
בנימין מינץ 2, פתח תקווה
אחלה מחיר נמוכים כאשר מסביב מפציצים ,,טבק וסיגריות אחת החנויות הזולים
הזולה של בננההזולה של בננה
יואל 9, פתח תקווה
פינוקי זהבפינוקי זהב
הסיבים 25, פתח תקווה
המקום של משה - אבן סבן לאההמקום של משה - אבן סבן לאה
יוסף ספיר 2, פתח תקווה
טוטו תחנה - קיוסקטוטו תחנה - קיוסק
שלום צלח 1, פתח תקווה

מי לא מכיר אותן? את החנויות הקטנות, שבהן מוכרים הכול: מסיגריות ועד מוצרי חלב, ממשקאות חריפים וקלים ועד כרטיסי הימורים. קיוסק או פיצוציה יש בכל עיר ואפילו - בכל קניון.

בעבר היו הקיוסקים מקומות בהן היינו מבצעים קניות של מוצרים קטנים לצריכה מיידית. ברוב המקרים היה מדובר בטבק ומוצריו – סיגריות, טבק לגלגול, מקטרות ועוד. אחר כך החלו החנויות הקטנות הללו, ששכנו בקרנות הרחוב ועל השדרות, למכור גם חטיפים, גלידות, ומוצרים לילדים.

את מושג הקיוסק, עם ברזי הגזוז שלו, החליף מושג הפיצוציה, עם ויטרינות הבירה הקרה והמשקאות הקלים. אלה והפיצוחים השונים סיפקו את כל מה שהיה צריך כדי לשבת על הברזלים, ולהעביר ערב עם החבר'ה. ואם לא היה מקום על הברזלים, אפשר היה, ועדיין אפשרי, לשבת על כסאות קלים לצד שולחנות הפלסטיק שעליהם אפשר להניח טופס הימורים, כדורגל ומה לא.

פיצוציה בפתח תקווה – שעות פעילות

אחד היתרונות הגדולים של פיצוציות על פני דוכנים או חנויות אחרות הוא שהן לרוב פתוחות שעות ארוכות אל תוך הלילה. חלקן אפילו פתוח לאורך כל הלילה. בעבר היה לכך יתרון גדול, מכיוון שניתן היה למכור אלכוהול גם בשעות הקטנות של הלילה. היום אפשר לעשות זאת עד 23:00 בלבד, אבל גם שעה זו טובה למי שיוצאים לבלות או צריכים משקה להביא למסיבה.

מתי כדאי לקנות בקיוסקים ופיצוציות בפתח תקווה?

חייבים להודות, וזה לא סוד גדול, שמחירי המוצרים בקיוסק או פיצוציה עלולים להיות גבוהים מהמחירים של אותם מוצרים בסופר או אפילו במינימרקט. מצד שני, אם אתם לחוצים בזמן או שהשעה מאוחרת ואין לכם מקום אחר לקנות בו, האופציה הזו טובה כמו כל אופציה אחרת, ואולי אפילו יותר: במקום לנסוע לקצה העיר, לסופר שאולי פתוח (ואולי לא) אתם יכולים לרדת לפיצוציה הקרובה לבית, לקנות את מה שאתם צריכים ולחזור; בלי לבזבז זמן, דלק או לחפש חניה.

המשך קריאה