חיפוש עסקים
חיפוש אנשים
arrow-down-menu
איזה עסק למצוא לך?
autocomplete right icon

פיצוציות בחיפה

(18 תוצאות)
שירת הים טוטו לוטושירת הים טוטו לוטו
העלייה השנייה 33, חיפה
ממתקי סיוון בע"מ , סניף חוף הכרמלממתקי סיוון בע"מ , סניף חוף הכרמל
הזורע 1, חיפה
דראגסטור כרמלדראגסטור כרמל
צפרירים 2, חיפה
ישראל ורפי(תחנת טוטו)ישראל ורפי(תחנת טוטו)
יל"ג 2, חיפה
קיוסק חפץקיוסק חפץ
דרך צרפת 7, חיפה
טל סטורטל סטור
דרך העצמאות 3, חיפה
לאקי רמז - פיצוציה ברמות רמז חיפהלאקי רמז - פיצוציה ברמות רמז חיפה
אינטרנשיונל 9, חיפה
ייפתח בשעה: 07:00תקוע בלי סגריות? מחפש תחנת טוטו לוטו? פיצוציית לאקי רמז מציעה לכם מוצרי מכולת לצד סיגריות, בירה ואלכוהול, חטיפים, אספרסו, שתי
דודה שמחהדודה שמחה
שדרות דגניה 65, חיפה
ק.ח. מקסימום בע"מק.ח. מקסימום בע"מ
(1 המלצות)
טשרניחובסקי 14, חיפה
קיוסקפה נוש בע"מקיוסקפה נוש בע"מ
שלום עליכם 3, חיפה
אריש מוזס קרןאריש מוזס קרן
איציק מאנגר 11, חיפה
חפץ חפץ - קיוסקחפץ חפץ - קיוסק
ז'אן ז'ורס 19, חיפה
מכולת אולגהמכולת אולגה
יוסף 31, חיפה
ייפתח בשעה: 10:00מכולת אולגה - כל מוצרי המזון, חטיפים, גלידות, מוצרי טבק ועישון, אלכוהול, מוצרי היגיינה, חד פעמי וחומרי ניקיון. שירות אדיב ומק
קיוסק הפינהקיוסק הפינה
שמריהו לוין 6, חיפה
חי מזרחיחי מזרחי
שד דגניה 7, חיפה
פתוח עד השעה: 00:00קיוסק קרית חיים דברי מכולת דברי מזון שתייה חריפה חטיפים שתייה קלה סיגיריות ועוד מקס מיקס קיוסקים ופיצוציות
פיצוציית ההגנה פיצוציית ההגנהפיצוציית ההגנה פיצוציית ההגנה
הגנה מול חוף כ 11, חיפה
הקיוסק האיטלקי בע"מהקיוסק האיטלקי בע"מ
שדרות הנשיא 122, חיפה
קיוסקפה נוש בע"מקיוסקפה נוש בע"מ
שלום עליכם 3, חיפה

מי לא מכיר אותן? את החנויות הקטנות, שבהן מוכרים הכול: מסיגריות ועד מוצרי חלב, ממשקאות חריפים וקלים ועד כרטיסי הימורים. קיוסק או פיצוציה יש בכל עיר ואפילו - בכל קניון.

בעבר היו הקיוסקים מקומות בהן היינו מבצעים קניות של מוצרים קטנים לצריכה מיידית. ברוב המקרים היה מדובר בטבק ומוצריו – סיגריות, טבק לגלגול, מקטרות ועוד. אחר כך החלו החנויות הקטנות הללו, ששכנו בקרנות הרחוב ועל השדרות, למכור גם חטיפים, גלידות, ומוצרים לילדים.

את מושג הקיוסק, עם ברזי הגזוז שלו, החליף מושג הפיצוציה, עם ויטרינות הבירה הקרה והמשקאות הקלים. אלה והפיצוחים השונים סיפקו את כל מה שהיה צריך כדי לשבת על הברזלים, ולהעביר ערב עם החבר'ה. ואם לא היה מקום על הברזלים, אפשר היה, ועדיין אפשרי, לשבת על כסאות קלים לצד שולחנות הפלסטיק שעליהם אפשר להניח טופס הימורים, כדורגל ומה לא.

פיצוציה בחיפה – שעות פעילות

אחד היתרונות הגדולים של פיצוציות על פני דוכנים או חנויות אחרות הוא שהן לרוב פתוחות שעות ארוכות אל תוך הלילה. חלקן אפילו פתוח לאורך כל הלילה. בעבר היה לכך יתרון גדול, מכיוון שניתן היה למכור אלכוהול גם בשעות הקטנות של הלילה. היום אפשר לעשות זאת עד 23:00 בלבד, אבל גם שעה זו טובה למי שיוצאים לבלות או צריכים משקה להביא למסיבה.

מתי כדאי לקנות בקיוסקים ופיצוציות בחיפה?

חייבים להודות, וזה לא סוד גדול, שמחירי המוצרים בקיוסק או פיצוציה עלולים להיות גבוהים מהמחירים של אותם מוצרים בסופר או אפילו במינימרקט. מצד שני, אם אתם לחוצים בזמן או שהשעה מאוחרת ואין לכם מקום אחר לקנות בו, האופציה הזו טובה כמו כל אופציה אחרת, ואולי אפילו יותר: במקום לנסוע לקצה העיר, לסופר שאולי פתוח (ואולי לא) אתם יכולים לרדת לפיצוציה הקרובה לבית, לקנות את מה שאתם צריכים ולחזור; בלי לבזבז זמן, דלק או לחפש חניה.

המשך קריאה