חיפוש עסקים
חיפוש אנשים
arrow-down-menu
איזה עסק למצוא לך?
autocomplete right icon

מספרות ילדים בנתניה

(2 תוצאות)
נותן שירות באזור נתניה
שומרי הראש רמת השרון
שומרי הראש רמת השרון
טלפון: 076-8607551
רמת השרון 1, רמת השרון
ייפתח בשעה: 11:00
אנחנו החברה היחידה בישראל עם רישיון שימוש במכשיר AirAll המבוסס על טכנולוגיה חדשנית ובלעדית לטיפול בכינים באמצעות אוויר מחומם. המכשיר מזרים אוויר מחומם לאורך השערות ומתחתן ובכך מייבש את הכינים והביצים. ולגבי טמפרטורת האוויר, אין לכם מה לדאוג. האוויר פחות חם מהאוויר שיוצא ממייבש שיער.
נותן שירות באזור נתניה
שומרת הראש
שומרת הראש
טלפון: 076-8897060
ייפתח בשעה: 10:00
טיפול להשמדת כינים וביצים בבית הלקוח! הסרת כינים וביצים בטיפול אחד ללא כימיקלים -שיטה מהירה ומוצלחת. מתחייבים לתוצאות מהירות ומצוינות! מחירים אטרקטיביים, חייגו כעת לפרטים נוספים או לקביעת תור!

למה צריך מספרות שמתמחות דווקא בילדים? האם לא מספיק לקחת את הילד למקום רגיל? מהם המחירים של תספורת ילדים ומה שעות הפעילות הנהוגות בתחום זה?

 

מה מיוחד במספרות לילדים בנתניה?

כל אבא ואמא יודעים שלילד קשה לשבת במקום אחד יותר מאשר 10 – 15 דקות. גם ילד רגוע, במיוחד בגיל צעיר, מתחיל להשתעמם אחרי כמה זמן, ואז הוא מתחיל להיות חסר סבלנות ורוצה ללכת או לשחק במשהו. 
בנוסף, ילדים עלולים לפחד מדברים מסוימים ולא מוכרים: הרעש של מכונת תספורת והמגע שלה על הראש עלול להיות מפחיד לא פחות מהרעש של מקדחת שיניים אצל רופא שיניים. אם קורה והמכונה סטתה קצת ימינה או שמאלה ושפשפה קצת מעט יותר מדי את העור, אזי הילד בכלל עלול לפרוץ בבכי. 
זו בדיוק הסיבה לכך שיש כיום מספרות ילדים: הן פונות בעיקר לילדים בגילאי גן עד החטיבה הנמוכה בבתי הספר. הן מהוות מקום שאליו ילד יכול לבוא, לשבת בלי להשתעמם ולהיות מרוצה גם כי החברים שלו באים אליו ומדברים עליו. כאן הספר מיומן מספיק כדי לעבוד במהירות ובזריזות, ועדיין להעניק תסרוקת לילדה בצורה שלא הייתה מביישת שום סלון לעיצוב שיער. 
בדרך כלל הריהוט בבתי העסק האלה נעים וצבעוני ופונה במיוחד לילדים, שיושבים מול המראה על כיסא בצורת חיה נחמדה או מכונית פתוחה. כבר ראינו מקומות שבהם יש מקפיא מלא קרטיבים וארטיקים והקירות כולם צבועים ומקושטים בציורים של גיבורי על וגיבורות מהסרטים. 
המקומות פתוחים בימי העבודה הרגילים, לרוב עם דגש לשעות של אחרי הגן או בית-הספר: הם נפתחים לקראת צהריים ועובדים עד שעות אחר הצהריים והערב המוקדמות. ברוב המקרים המחירים אינם גבוהים, כיון שתספורת בנים היא לרוב מהירה וקלה וגם תסרוקות לבנות בגילאים האלה לא לוקחות הרבה זמן.

המשך קריאה