חיפוש עסקים
חיפוש אנשים
arrow-down-menu
איזה עסק למצוא לך?
autocomplete right icon

מספרות ילדים באזור מודיעין והשפלה

(8 תוצאות)
נותן שירות באזור מודיעין והשפלה
גלעד עיצוב שיער גברים וילדים
גלעד עיצוב שיער גברים וילדים
טלפון: 076-8007050
מרכז מסחרי רננים, מודיעין מכבים רעות
ייפתח בשעה: 09:00
״גלעד מקצוען אמיתי הילדים מאוד אוהבים להסתפר אצלו וגם אני והתספורות מאוד יפות״
נותן שירות באזור מודיעין והשפלה
מספרה ועיצוב שיער אייל
מספרה ועיצוב שיער אייל
טלפון: 076-8023426
יהודה גורודיסקי 31, רחובות
״התספורת שלי, 10 !!!!! בזכות אייל...מרוצה מאד מהכלל...״
New york Barber ShopNew york Barber Shop
דרך ירושלים 2, רחובות
ייפתח בשעה: 09:00מספרה חדשה עם ניסיון של 14 שנים בתחום!! מומחים בזקנים, תספורות כשרות, תספורות גברים וילדים. מספרות ילדים
ממן דניאלממן דניאל
אחד העם 19, רחובות
רועי שאול-עיצוב שיער לגברים וילדיםרועי שאול-עיצוב שיער לגברים וילדים
זיתן, זיתן
בתיאום טלפונימחפש תספורת לבן שלך? מחפש לשנות את הלוק? אצלנו במספרה עושים את כל תספורות השיער, עבור גברים וילדים, החלקות וצבע. בנוסף עושה ש
ראש שובב - מספרת ילדים ונוערראש שובב - מספרת ילדים ונוער
(8 המלצות)
הנורית 2, רחובות
מספרה מעולה, הספר מאוד נחמד, יש שיחות מרתקות בזמן שהוא מספר אותי, אני כבר לקוח קבוע אפשר לומר.
מספרה פדיקור מניקור איפור - הפינה של מיכלמספרה פדיקור מניקור איפור - הפינה של מיכל
נען, נען
בתיאום טלפונימספרה לגברים, נשים וילדים, תספורות ברמה מאוד גבוהה, מגוון רחב של שירותים שמעניקים במספרה, מניקור ופדיקור רפואי תספורות נשים,
אתראתר
לוי מזל סטייל אריאנהלוי מזל סטייל אריאנה
הנוטרים 2, מזכרת בתיה

למה צריך מספרות שמתמחות דווקא בילדים? האם לא מספיק לקחת את הילד למקום רגיל? מהם המחירים של תספורת ילדים ומה שעות הפעילות הנהוגות בתחום זה?

 

מה מיוחד במספרות לילדים באזור מודיעין והשפלה?

כל אבא ואמא יודעים שלילד קשה לשבת במקום אחד יותר מאשר 10 – 15 דקות. גם ילד רגוע, במיוחד בגיל צעיר, מתחיל להשתעמם אחרי כמה זמן, ואז הוא מתחיל להיות חסר סבלנות ורוצה ללכת או לשחק במשהו. 
בנוסף, ילדים עלולים לפחד מדברים מסוימים ולא מוכרים: הרעש של מכונת תספורת והמגע שלה על הראש עלול להיות מפחיד לא פחות מהרעש של מקדחת שיניים אצל רופא שיניים. אם קורה והמכונה סטתה קצת ימינה או שמאלה ושפשפה קצת מעט יותר מדי את העור, אזי הילד בכלל עלול לפרוץ בבכי. 
זו בדיוק הסיבה לכך שיש כיום מספרות ילדים: הן פונות בעיקר לילדים בגילאי גן עד החטיבה הנמוכה בבתי הספר. הן מהוות מקום שאליו ילד יכול לבוא, לשבת בלי להשתעמם ולהיות מרוצה גם כי החברים שלו באים אליו ומדברים עליו. כאן הספר מיומן מספיק כדי לעבוד במהירות ובזריזות, ועדיין להעניק תסרוקת לילדה בצורה שלא הייתה מביישת שום סלון לעיצוב שיער. 
בדרך כלל הריהוט בבתי העסק האלה נעים וצבעוני ופונה במיוחד לילדים, שיושבים מול המראה על כיסא בצורת חיה נחמדה או מכונית פתוחה. כבר ראינו מקומות שבהם יש מקפיא מלא קרטיבים וארטיקים והקירות כולם צבועים ומקושטים בציורים של גיבורי על וגיבורות מהסרטים. 
המקומות פתוחים בימי העבודה הרגילים, לרוב עם דגש לשעות של אחרי הגן או בית-הספר: הם נפתחים לקראת צהריים ועובדים עד שעות אחר הצהריים והערב המוקדמות. ברוב המקרים המחירים אינם גבוהים, כיון שתספורת בנים היא לרוב מהירה וקלה וגם תסרוקות לבנות בגילאים האלה לא לוקחות הרבה זמן.

המשך קריאה