העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ
X
רוצה לפרסם את העסק שלך?
לפרטים
  נותן שירות באיזור מעין צבי
  נותן שירות באיזור עארה
  נותן שירות באיזור חיפה

  עסקים נוספים נותני שירות באזור חיפה

  חישולי הכרמל בע"מ
  placeBR מרכז תעשיות מדע 9003, חיפה
  ...04-8731
  פסח נוביצקי ושות' בע"מ - מחסן ברזל
  דירוג העסק הנוכחי: 5
  (3 מדרגים)
  ייפתח מחר בשעה: 07:00
  placeBR דרך ישראל בר יהוד 6101, חיפה
  ...04-8213
  פרל אוטו
  placeBR אופיר 9, חיפה
  ...04-8529
  רוזנברג נפתלי
  placeBR אסתר רבין 79, חיפה
  ...04-8341
  נזאל מתכות בע"מ
  placeBR אופיר 66, חיפה
  ...04-8408
  בלג'ו חיים בע"מ - עבודות מתכת אומנותיות ופרופילים בלגיים דלתות וחלונות
  placeBR חלץ 12, חיפה
  ...04-8674
  עגם מפעלי מתכת בע"מ
  placeBR העמלים 30, חיפה
  ...04-8725
  אופק תעשיות מתכת בע"מ
  placeBR הדגן 3, חיפה
  ...04-8404
תוצאות נוספות

מידע על ספקים וחנויות ברזל בחיפה

ברזל היא מתכת נפוצה, נוחה מאוד לעיבוד ועיצוב, ועם זאת היא חזקה מאוד ויכולה לשאת משקלים כבדים לאורך זמן. הודות לתכונות אלה משתמשים בה לא מעט בתעשייה ובבנייה וגם בשימושים ביתיים שונים ומגוונים.

 

מה מוכרים מי שעוסקים במכירת מוצרי ברזל בחיפה?

מגוון המוצרים גדול מאוד. חשוב או כדאי לדעת שברוב המקרים הסוחרים לא מוכרים רק מוצרי ברזל בחיפה, אלא גם חלקים או גופים שעשויים מאלומיניום. אחרים מוכרים גם לוחות איסכורית ופנלים מסוגים שונים, כיון שכל אלה דרושים לבנייה והלקוחות הם למעשה אותם לקוחות.

פרופילים: קיימים סוגים שונים של פרופילים. מפעלי עיבוד מתכות מייצרים אותם בצורות שונים והם נבדלים אלה מאלה בהתאם לעובי, הצורה שלהם והגודל. פרופילים משמשים לבניית מבנים, הקמת סככות מסוגים שונים ועוד.

פרופילים בלגיים: משמשים הרבה מאוד בסורגים עדינים ובמסגרות של חלונות ופתחים אחרים. יש כאלה שעשויים מברזל, למראה "קלאסי" ויש שעשויים אלומיניום. האחרונים קלים יותר ודורשים פחות אחזקה.

ברזלים שטוחים: אלה משמשים לבנייה, לייצור מוצרי מתכת שונים ועוד. הם נבדלים אלה מאלה בעובי וברוחב - מכמה מילימטרים עובי או רוחב ועד כמה עשרות ומאות מ"מ או סנטימטרים.

צינורות חלולים ומלאים: באלה משתמשים הרבה מאוד בבנייה. יש צינורות מגולוונים ויש "שחורים", שלא עוברים עיבוד. אלה משמשים לרוב ביציקות ולא בהתקנה חשופה.

פחים: משמשים לבנייה וכיסוי, לייצור מוצרים שונים בשיטות של חיתוך או לחץ, ועוד. יש פחים שחורים ויש מגולוונים בעובי ורוחב משתנים. בשוק אפשר למצוא גם פחים מנוקבים, בהם משתמשים בגדרות, למשל.

לצד מוצרים לשוק הבנייה ולשוק התעשייתי, ישנם מוצרי ברזל בחיפה לשוק הפרטי. אלה כוללים פריטים דקורטיביים שונים, כגון קישוטים שמשלבים בסורגים וגדרות. הם נקנים לרוב בכמויות קטנות מאוד (יחידה או שתיים ללקוח) ומחירם גבוה יחסית למוצרים הגולמיים שהזכרנו קודם.