העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ
X
רוצה לפרסם את העסק שלך?
לפרטים
  נותן שירות באיזור אשדוד
  נותן שירות באיזור אשדוד
  נותן שירות באיזור אשדוד
  אתגר תחביב ספורט וטכנולוגיה
  placeBR כינרת 92, אשדוד
  ...08-8667
  יניב ג.ד. הנדסה בע"מ
  placeBR הרפואה 9001, אשדוד
  ...08-6373
  אוצר שלי מהנדסי
  placeBR תפוז 9001, אשדוד
  ...08-9244
  מיכאל הנדסה אשדוד בע"מ
  placeBR שבט בנימין 10, אשדוד
  ...08-8645
  מילר ושות' חב' להנדסה בע"מ
  placeBR היוזמה 13, אשדוד
  ...08-8604
  יעוץ הנדסי רינה גוטמן
  placeBR העצמאות 85, אשדוד
  ...08-6102
  אמין הנדסה אש(דרום) בע"מ
  placeBR הפלדה 13, אשדוד
  ...08-8669
תוצאות נוספות

מידע על ייעוץ הנדסי באשדוד

מקימים בית חדש באשדוד? רוצים לשפץ את הבית או לחלק מחדש את הדירה, להוסיף חדר או להוריד קיר או שניים? אתם מתלבטים אם המבנה הקיים יציב מספיק או שתצטרכו לחזק אותו? אתם צריכים יועץ הנדסי באשדוד.

 

למה לשכור שירותי ייעוץ הנדסי באשדוד? 

כאשר בונים בניין, חשוב לתכנן ולבצע אותו כך שהוא יהיה יציב לאורך שנים, לא יקרוס ויהיה תמיד בטוח לשימוש. מי שאחראיים על תכנון בנייה נכון הם מהנדסי בניין או "קונסטרוקטורים". מומחים אלה לוקחים את התוכנית האדריכלית שיצר הארכיטקט, ומתרגמים אותה הלכה למעשה לתוכניות ביצוע. לדוגמא, הם קובעים את סוג ועובי היסודות, כמה בטון יש לצקת בכל מקום ומה צריך להיות עובי הקירות.
מהנדסים אלה חשובים גם בזמן שיפוצים: רבים קונים בתים ישנים, ומעוניינים להרחיב אותם או לחלק אותם מחדש. הליך זה מחייב לעיתים קרובות הריסה של קירות, פתיחת חלונות או מפתחים גדולים במקומות מסוימים, ועוד. 
הקונסטרוקטורים צריכים לאתר קורות ועמודים ולבדוק אם הקירות שמיועדים להריסה אינם קירות תומכים. הם צריכים לתת חוות דעת שתקבע אילו קירות אפשר להזיז או לבטל, ואילו לא. במידה ואין ברירה ויש לסלק עמוד, קורה או קיר תמך, עליהם לספק פתרון חלופי, שיבטיח את שלמות הקונסטרוקציה הכללית.  
תפקיד נוסף לקונסטרוקטור הוא פיקוח על עבודות בנייה: הוא מפקח על הקבלן או על הפועלים שעובדים בשטח. כמפקח, הוא מוודא שהם אכן משתמשים בחומרים הנכונים ובכמויות הנכונות של בטון, ברזל וכד', ומבצעים את הכול על פי תוכניותיו.
לייעוץ הנדסי יש תפקיד גם בקניית דירה או בית חדשים: איתור ליקויי בנייה הוא משהו שחייבים לעשות כאשר הקבלן מסיים את העבודות שלו. היועץ ההנדסי באשדוד יבדוק את איכות העבודה והביצוע ויוודא שהכול נעשה על פי התוכניות