חיפוש עסקים
חיפוש אנשים
arrow-down-menu
איזה עסק למצוא לך?
autocomplete right icon

וטרינר תורן 24 שעות באשדוד

(6 תוצאות)
נותן שירות באזור אשדוד
תיבת נח - ד"ר קורציג אלון
תיבת נח - ד"ר קורציג אלון
טלפון: 076-8614312
שדרות תל חי 43, אשדוד
ייפתח בשעה: 12:00
״מאוד נחמד ואמין״
נותן שירות באזור אשדוד
האוס - מרכז וטרינרי
האוס - מרכז וטרינרי
טלפון: 076-8021046
חצור אשדוד
״דוקטור ושרות הכי טוב. מספר 1״
נותן שירות באזור אשדוד
אדי קלינגר מרפאה וטרינרית
אדי קלינגר מרפאה וטרינרית
טלפון: 072-2220690
בלפור 22, אשדוד
ייפתח בשעה: 10:00
״וטרינר מקצועי ואמין. מטופלת אצלנו כבר כמה שנים ומאוד מרוצה. זמין בכל השעות ותמיד יעשה את המקסימום בשביל החיה. סומכת רק עליו. מאוד ממליצה״
מרפאה וטרינרית מרכז כלניות דר' ויין חלימרפאה וטרינרית מרכז כלניות דר' ויין חלי
(2 המלצות)
דרך בגין מנחם 122, אשדודעסק אמין מסור
אתראתר
האוס - מרכז וטרינריהאוס - מרכז וטרינרי
חצור 261, אשדוד
חיסון משושה לכלב 120 - 240 ₪
חיסון משולש לחתול 150 - 300 ₪
בדיקה לכלב בדיקה תקופתית או בדיקת שגרה אחרת150 - 400 ₪
בדיקה לחתול בדיקה תקופתית או בדיקת שגרה אחרת150 - 300 ₪
* המחירון מהווה מחירון בסיסי, והינו בגדר המלצה בלבד.

מדוע ולמה עלולים להזדקק לשירותים של וטרינר תורן גם בסופי שבוע או באמצע הלילה? איפה אפשר למצוא רופאי חיות גם אחרי שעות העבודה המקובלות, ומה לעשות אם נתקלתם בחיית בר שצריכה עזרה?

כמו בני אדם, גם בעלי חיים וחיות מחמד בתוכם, חולים מדי פעם, וגם בהפתעה. חתול או כלב עלולים לחוש לפתע ברע, לחלות או להיפצע בתאונה, גם מחוץ לזמני מרפאות או קבלה רגילים. הפתרון למצב כזה הוא מרפאות וטרינריות שפתוחות גם אחרי שעות העבודה הרגילות, אל תוך הלילה או לאורך כל שעות היממה.

איפה אפשר למצוא וטרינר תורן באשדוד?

יש מרפאות שממש בנויות לנושא הזה ומעניקות שירות וטיפול לאורך כל הלילה. ברוב המקרים, כדאי לפנות למרפאות כאלה ממש כאשר מדובר במקרה חירום. כמובן שבמשך היום אפשר ורצוי לפנות לרופאים במרפאות כאלה לשם ייעוץ וטרינרי רגיל. מצד שני, אם הנושא סובל דיחוי, חבל לעשות זאת דווקא בסופי שבוע ובוודאי שלא בלילה.

וטרינרים תורנים יש גם בבתי חולים לחיות; מרכזים גדולים יותר, שעובדים 24 שעות ביממה, ומלבד טיפול, הם יכולים להציע שירותי דימות (MRI או CT, רנטגן וכו') בלילה כמו גם לאורך כל היום.

אופציה נוספת היא להתקשר (במידת האפשר ואם הרופא מאפשר זאת) לרופא הקבוע של חיית המחמד שלכם, ולבקש ממנו או ממנה עצה או טיפול. יש וטרינרים שיגיעו במיוחד למרפאה שלהם במידה והם יכולים לסייע ואין אופציה אחרת.

מה לגבי וטרינר 24 שעות באשדוד לחיות בר?

כאן הנושא קצת יותר מורכב. בישראל יש מעט רופאי בעלי חיים שיודעים לטפל בחיות בר בכלל, ובוודאי כאלה שעובדים בסופ"שים או בלילה. חלק מהווטרינרים האלה עובדים בגני חיות, בארץ מדובר בעיקר בספארי ברמת גן, ושם אפשר לקבל סיוע גם לחיות בר. מי שעוד מעניקים עזרה לבעלי חיים גדולים או חיות בר הם בתי חולים לחיות ולעיתים אנשי רשות שמורות הטבע.

המשך קריאה