חיפוש עסקים
חיפוש אנשים
arrow-down-menu
איזה עסק למצוא לך?
autocomplete right icon

מסעדות המבורגר באילת

(6 תוצאות)
נותן שירות באזור אילת
פינצ'יטו
פינצ'יטו
טלפון: 076-8619072
הבורסקאי 4, אילת
בתיאום טלפוני
״טעים מאוד איכותי ושירות מהיר״
ביטי BTביטי BT
(1 המלצות)
בית עברונה 1000, אילת
בתיאום טלפוניההמבורגר הטוב בישראל ללא ספק!קונספט מיוחד ומרענן 👍❤🍔🍟
אורגד ח.ש.ן בע"מאורגד ח.ש.ן בע"מ
הקניון האדום 7, אילת
כפרה בורגרכפרה בורגר
(2 המלצות)
שביל פעמי השלום 23, אילת
בתיאום טלפוניכפרה בורגר היא מסעדת המבורגרים בטיילת הצפונית באילת. במקום תוכלו לבחור בין ארבע מנות המבורגר ייחודיות, לצד ההמבורגרים תוכלו ל
גלריהגלריה
ברגר קינג ישראלברגר קינג ישראל
דרך הערבה 777, אילת
י.י. בורגרסבר אילת בעמי.י. בורגרסבר אילת בעמ
פנינת אילת 1000, אילת

אם אתם רעבים למנה בשרית טובה, אבל לא רוצים להוציא הון קטן על ארוחת צהריים או ערב של אמצע השבוע, מסעדות המבורגר באילת הן הפתרון המושלם עבורכם: אוכל מהיר הכנה, ממלא ואהוב על הכול – ילדים ומבוגרים כאחד.

מה מגישים במסעדת המבורגרים באילת?

המבורגרים, כמובן. אבל היות ומדובר במסעדת בשרים, ברוב המקרים יהיו גם מנות נוספות, למי שמעוניין בסטייק, למשל או במנת עוף. גיוונים אפשריים נוספים יהיו באופציות לתוספות על הקציצה עצמה, בגדלי המנות ובסוגי התוספות שיוגשו לצד המנה הבשרית כמו צ'יפס, טבעות בצל, סלט, ועוד.

כדאי לזכור שאמנם מדובר בהרבה מקרים במסעדות מזון מהיר, אבל לא רק: היום יש רשתות וגם מקומות פרטיים רבים שמגישים תפריט מורכב, שבו יש מנות שבהחלט לוקח זמן להכין – וגם לאכול. בזכות הפנייה לקהל צעיר יחסית יהיה במקומות אלה תמיד בר נחמד עם בירה מהחבית וכמה הצעות לדרינקים.

מסעדת המבורגרים באילת גם לצמחונים?

וגם לטבעונים! בעבר, מי שלא אהב או אכל בשר, לא היה לו מה לחפש בהמבורגריה או במסעדות שמבוססות על בשר בכלל. כיום כמעט כל 'מוסד' או מקום כזה מגישים גם מנות שמתאימות לצמחונים, ואפילו לטבעונים. בין אם מדובר בקציצות עשויות עדשים, למשל, ובין אם מדובר בתחליפים שונים, שמיועדים לטבעונים. כדאי אם כך לבדוק את התפריט במקום, לפני שפוסלים את האפשרות.

מסעדות המבורגר יש בקניונים ובמרכזי קניות. רבות מהן פתוחות עד השעות הקטנות של הלילה, ולעיתים קרובות גם 24 שעות ביממה. מחירי המנות משתנים בהתאם לגודל המנה עצמה, מספר או סוג התוספות והמקום עצמו.

המשך קריאה