חיפוש עסקים
חיפוש אנשים
arrow-down-menu
איזה עסק למצוא לך?
autocomplete right icon

אירוח לדתיים בנתניה

(3 תוצאות)
נותן שירות באזור נתניה
מלון גלי צאנז
מלון גלי צאנז
טלפון: 076-8897979
המלכים 6, נתניה
פתוח עד השעה: 23:30
״נוח מהיר ונעים״
נותן שירות באזור נתניה
Netanya Carmel Hotel
Netanya Carmel Hotel
טלפון: 076-8105870
בן עמי 2, נתניה
פתוח עד השעה: 08:00
״מלון כרמל שנקרא עכשיו גם מצוקי הים. הפך למלון מיוחד. שופץ ומשמש גם לדירות נופש לתיירים.״
דירות אירוח לחרדים בנתניהדירות אירוח לחרדים בנתניה
עובדיה מברטנורא 8, נתניה
ייפתח בשעה: 08:00מחפש דירת אירוח למגזר החרדים? נעים מאוד! אנו מארחים חרדים לנופש .דירות מפנקות הכוללות את כל הציוד לאירוח מושלם, מרפסות כדולות

ארגון של נופש כשר בישראל או מחוצה לה מציג אתגרים מסוימים בפני הנופשים. צורך באוכל כשר או מטבח מתאים, הפרדה לעיתים בין נשים וגברים ושמירת שבת משפיעים מאוד על סגנון החופשה ומגבילים לעיתים את מספר אתרי הנופש או הלינה האפשריים. מה עושים?

נופש כשר בנתניה

ראשית, כדאי לזכור שבישראל המצב טוב ודי פשוט, יחסית לנעשה בחו"ל. בארץ אין כמעט או בכלל בתי מלון גדולים שאינם כשרים או כאלה שבאופן גורף לא מתאימים לציבור שומרי שבת מבחינת אוכל. הבעיה עלולה להתגלות כאשר מדובר למשל בקיום אירועים בערב שבת או לאורך השבת, בחגים ובמועדים שונים.

אם נושאים אלה אכן מפריעים, הפתרונות שעומדים בפני הציבור החרדי והמקפידים עדיין מגוונים: אפשר למצוא בית מלון או בית הארחה שכן מקפיד על עריכת שבת כהלכתה; מקומות בהם אין אירועים בערב שבת, כל המעליות מותאמות ועוד. אכסניות ומלונות כאלה קיימים בקיבוצים הדתיים וגם בשכונות שונות בירושלים ובני ברק, למשל.

שנית, יש לא מעט צימרים שמציעים שירות לשומרי שבת ואדוקים: מדובר במתחמים שמספר החדרים בהם מוגבל אמנם, אבל הם יכולים לספק מענה למשפחה גדולה או שתיים. המטבחים במקום כשרים וניתן להשתמש בהם לבישול כשר. היות והמתחם סגור ומבודד, הוא מאפשר גם הפרדה מהציבור הכללי. אפשר למשל להתארגן, שתי משפחות, אם צריך, ולשכור את כולו.

מה לגבי מחירים של נופש כשר בנתניה?

המחירים בתחום דומים מאוד לזה של השוק הכללי או נמוכים יותר. ההבדלים הגדולים הם בעיקר בעונות הבוערות – סביב החגים, למשל – ובמועדים חשובים. אז, בגלל שההיצע הוא בכל זאת מוגבל, המחירים נוטים להיות גבוהים יותר. הבדלים נוספים עליהם מדווחים לקוחות רבים, הם באיכות האירוח: היות ומדובר בהרבה מקרים באכסניות קיבוציות, הוא לעיתים הוא פחות מפואר ויותר 'צנוע'.

כאשר אתם בוחרים מקום לנופש כשר, בררו מראש מחירים ותנאי תשלום, ובקשו לראות תמונות של המקום והמלצות של לקוחות קודמים.

המשך קריאה