העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

חשיבותה של לשכת רואי חשבון

ניהול עסק בעזרת רואה חשבון איכותי

צוות B144
clock-icon 1 דקות קריאה

ניהול עסק בעזרת רואה חשבון איכותי

 

רואה חשבון יכול לתרום לעסקים ולחברות בסדרי גודל שונים

לעתים אנו רואים כיצד עסק או חברה מסוימים אינם מצליחים להתרומם או להתייצב מבחינה כלכלית רק בגלל ניהול הוצאות לא נכון ולא בגלל הכנסות נמוכות. רואה חשבון מקצועי יכול להיות זה שיסייע רבות בניהול הוצאות העסק או החברה ולא משנה באיזה סדר גודל היא. בעזרת אינדקס בעלי מקצוע של B144 ניתן למצוא רואי חשבון בצפון או משרד רואי חשבון במרכז לכל עסק או חברה.

חשיבותה של לשכת רואי חשבון

לבעלי מקצוע מסוים יש איגוד מקצועי הדואג להם מבחינות שונות. לשכת רואי חשבון בישראל היא זו שמצרפת אליה חברים שונים, שהינם רואי חשבון מקצועיים, בכל הארץ. כך היא תומכת בהם מקצועית בכדי שהם יוכלו להעניק שירות איכותי יותר עבור כל לקוח במדינה. לשכת רואי חשבון היא גוף חשוב שיכול לתרום גם ללקוח הישראלי.

ייצוג ע"י משרד רואי חשבון איכותי

אחד השירותים החשובים ביותר שיכול להציע רואה חשבון מנוסה הוא ייצוג של לקוחותיו מול רשות המיסים של מדינת ישראל. חשוב לדעת כי בנושאים שונים מי שניגש לברר את ענייניו מול נציגי המס השונים של המדינה ללא ייצוג של משרד רואי חשבון רציני, הרי שהדבר יכול להסתכם לעתים בתשלום סכומים גדולים יותר מאשר אלו שנדרש אליהם בתחילה.

ראיית חשבון והדינאמיות בעולם העסקים

ייצוג מקצועי של רואי חשבון מול כל משרד של מס הכנסה, מע"מ או ביטוח לאומי בישראל, הוא חשוב ביותר. אך גם רמתו של רואה חשבון בכל הקשור לדיני מס הכנסה ולחוקים חדשים של מוסדות המדינה הרלוונטיים היא דבר שיכול לתרום רבות לניהול הפיננסי של כל גוף עסקי. אינדקס בעלי מקצוע של B144 מציג רואי חשבון מוסמכים בכל רחבי המדינה עבור כל שירות רלוונטי.

search