העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

קייטרינג טוב

איך תוודאו שתקבלו את שירות הקייטרינג הטוב ביותר

צוות B144
clock-icon 1 דקות קריאה

איך תוודאו שתקבלו את שירות הקייטרינג הטוב ביותר


הידעתם ?


מספר ימים לאחר יום העצמאות 2012, פורסמה ידיעה באחד מהעיתונים הגדולים בישראל על פיה הבשר שהוגש בבית הנשיא באירועי יום העצמאות היה לא כשר. על פי עדויות, עובד של חברת הקייטרינג נצפה בבוקר יום העצמאות כשהוא רוכש כמויות גדולות של בשר מכפר ערבי במקום שבו הכשרות רחוקה מאוד. הפרשה, אשר עוררה רעש גדול, הגיעה אל הרבנים הראשיים והם החלו בחקירה יסודית של חברת הקייטרינג והפשלה שנעשתה.
זוהי רק דוגמא אחת לבעיה שיכולה להתעורר כאשר בוחרים חברת קייטרינג לא אמינה. לכן, אם אתם רוצים להעסיק חברת קייטרינג, לכל מטרה, עליכם לבחון היטב את החברה ולוודא כי תזכו לקבל תמורה מלאה עבור כספכם לא רק מבחינת המנות וטעמן, אלא גם מבחינת השירות.
במאמר זה תוכלו למצוא מספר טיפים חשובים שיסייעו לכם להיות בטוחים כי ביום האירוע תקבלו את שירות הקייטרינג הטוב ביותר.


איך תוכלו להיות בטוחים שתקבלו את שירות הקייטרינג הטוב ביותר ?


הטבחים: בדקו היטב את הטבחים, את ההכשרה שלהם ואת הניסיון שלהם. בצורה כזו תוכלו לראות האם הטבחים שמבשלים את האוכל הם מנוסים ומקצועיים או שמא מדובר בעובדים לא מספיק מוכשרים שעלולים לגרום לבעיות בזמן העבודה– בין אם מדובר על רמת האוכל, על הטעם או על צורת ההגשה ועוד.
אירוע לדוגמא: אחת מהבדיקות הטובות ביותר שאתם יכולים לעשות, על מנת לוודא שמדובר בקייטרינג בעל שירות איכותי, הוא להגיע עם חברים נוספים אל אירוע לדוגמא ושם להתרשם מהתפקוד של הקייטרינג ושל העובדים שלו.
ניסיון: כאשר אנחנו מדברים על ניסיון, אנחנו לא מתכוונים לוותק של החברה או לניסיון שיש לבעליה – הכוונה היא לניסיון של הטבחים ולניסיון של המלצרים – הם אלו שיקבעו בסופו של דבר את הנאתכם והנאת אורחיכם מהאירוע. בחברות קייטרינג רבות יש תחלופה גבוהה של עובדים, לכן אתם אלו שצריכים לבדוק כמה ניסיון יש לעובדים ובעיקר כמה ניסיון יש לשף הראשי.
לסיכום: כדי לוודא שאתם בוחרים בקייטרינג שייתן לכם את השירות הטוב ביותר עליכם גם לקבל המלצות על החברה וגם לבחון את השירות והאוכל שהיא נותנת בזמן אמת. אל תשכחו לבחון בקפידה רבה את השף שאחראי על המזון, את שאר הטבחים ואת המלצרים.
 

search