העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

מחיר תיקון חור בקיר גבס

כמה עולה תיקון חור בקיר גבס?

עלות תיקון חור בקיר גבס היא בין 300-150 ₪, המחיר מתייחס לתיקון חור קטן עד בינוני. עלות תיקון חור גדול בקיר או בתקרת גבס צפויה להיות יקרה יותר.

 

ממה מורכב מחיר תיקון חור בקיר גבס?

מחיר תיקון חור בקיר גבס מורכב מביקור בבית הלקוח לצורך אבחון החור ומדידות, תכנון העבודה וייעוץ מקצועי. המחיר מורכב מצוות אנשי מקצוע המגיע לבית הלקוח עם כל הציוד והחומרים הנדרשים לתיקון החור בקיר הגבס.

 

איך מתקנים חור בקיר גבס?

תיקון חור קטן עד בינוני בקיר גבס כולל את השלבים הבאים:

  • הכנת המשטח לפני תיקון, יש להרטיב מעט את החור וסביבתו עם ספוג לח ולנקות את האזור. חשוב להסיר חלקים רופפים מקיר הגבס ולשייף קלות את החור וסביבתו.
  • מילוי החור בקיר גבס באמצעות תערובת העשויה מ-80% מלט ו-20% גבס בשילוב מים. חור גדול יותר מתקנים בדרך כלל עם צילוליט.
  • מריחת חומר המילוי בעזרת שפכטל.
  • המתנה לייבוש מוחלט של חומר המילוי, שיוף קל של האזור וצביעה בשתי שכבות.
  • כדי לתקן חור גדול יש להכין את הקיר לפני העבודה, למרוח שפכטל אמריקאי איכותי ולהדביק מעל אזור התיקון נייר גבס בגודל מתאים. לאחר הדבקת הנייר יש ליישם שכבה נוספת של חומר מילוי, להסיר חומר עודף, להמתין לייבוש ולשייף את האזור כדי להחליק את הקיר. לאחר ייבוש מוחלט מבצעים תיקוני צבע.

 

מחיר תיקון חור בקיר גבס מציג את טווח המחירים הממוצע בתחום עבודות גבס. מדובר במחיר בסיסי, הניתן בגדר המלצה בלבד. אין בו כדי לחייב את בעלי העסקים המופיעים באתר והמחיר עשוי להשתנות לפי מורכבות העבודה, גודל החור בקיר, דרישות מיוחדות, סוג הגבס ואיכות חומרי הגלם.

מחירים מומלצים לעבודות גבס


עסקים מומלצים בתחום

לתוצאות נוספות