העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

מחיר קיר גבס

כמה עולה קיר גבס?

עלות קיר גבס היא בין 300-120 ₪ לפי מ"ר, מינימום הזמנה של קיר באורך 20 מ' לפחות, המחיר כולל התקנת קונסטרוקציה, חומרי בידוד וצבע. המחיר אינו כולל עבודות מיוחדות והובלה באמצעות מנוף.

 

ממה מורכב מחיר קיר גבס?

מחיר קיר גבס מורכב מייעוץ מקצועי של קבלן מנוסה לעבודות גבס, תכנון הפרויקט בהתאמה לצורכי הלקוח, מדידות, הובלת פלטות גבס וחומרים לבית הלקוח או לאתר הבנייה (חשוב לבדוק האם המחיר כולל הובלה או שיש תוספת תשלום), התקנת קונסטרוקציה עמידה, יישום חומרי בידוד וצביעה של הקיר.

קבלני גבס מחשבים את מחיר הבנייה של קיר גבס חדש בשתי דרכים עיקריות – מחיר גלובלי הכולל את כל העלויות הכרוכות בבניית הקיר, או מחיר לפי מ"ר. בפרויקטים קטנים כמו הוספת קיר גבס עד 20 מ"ר, לרוב מחשבים בשיטה הגלובלית.

לוח גבס לבניית קירות, להנמכת תקרה ולמגוון עבודות נוספות, כמו בניית נישה לטלוויזיה, מגיע לרוב בצורה של פלטה בגודל של 120 X 260 ס"מ, הפלטה עטופה בנייר מיוחד. פלטות גבס מיועדות לבנייה פנימית, ניתן באמצעותן לבצע חלוקה מחדש של חללי הבית, הדירה, המשרד או החנות. יש פלטות המיועדות לבניית מבנה חדש.

יש סוגים שונים של פלטות גבס, לוח גבס לבן נחשב לנפוץ ולזול ביותר, הוא מתאים לבניית קירות, תקרות, ספריות, נישות מעוצבות ולהנמכת תקרה. גבס ורוד מבטיח עמידות בפני אש וגבס כחול או ירוק מיועד לבניית קירות בחדרים רטובים.

 

מחיר קיר גבס מציג את טווח המחירים הממוצע בתחום עבודות גבס. מדובר במחיר בסיסי, הניתן בגדר המלצה בלבד. אין בו כדי לחייב את בעלי העסקים המופיעים באתר והמחיר עשוי להשתנות לפי מורכבות העבודה, גודל הקיר, דרישות מיוחדות, סוג הגבס ואיכות חומרי הגלם.

מחירים מומלצים לעבודות גבס


עסקים מומלצים בתחום

לתוצאות נוספות