העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

מחיר לוח גבס ירוק

כמה עולה לוח גבס ירוק?

עלות לוח גבס ירוק היא בין 51-43 ₪, המחיר מתייחס לפלטה של לוח גבס בגוון ירוק באורך 300 ס"מ, יש מידות נוספות. הלוח מתאים למגוון עבודות ושימושים בבית ובבתי עסק, המחיר אינו כולל הובלה ופריקה באמצעות מנוף.

 

ממה מורכב מחיר לוח גבס ירוק?

מחיר לוח גבס ירוק מורכב משיחת ייעוץ עם נציג החברה ובחירת לוח גבס המתאים לפרויקט ולמאפייני השימוש. מחיר לבניית קיר מלוח גבס ירוק בחללים רטובים, לדוגמה חדרי רחצה ושירותים, באורך של 10 מ' לפחות היא 250-170 ₪, המחיר מורכב מהתקנת קונסטרוקציה, חומרי בידוד, צביעה וגימור.

 

מה ההבדל בין גבס ירוק לגבס כחול?

לוח גבס ירוק הוא לוח מיוחד ועמיד מאוד בפני רטיבות ולחות גבוהה. עיקר השימוש בלוח הירוק הוא בניית קירות וחיפויים בחדרים עשירים בלחות כגון: חדרי אמבטיה, חדרי שירותים, מטבחים, מרתפים, קירות פנימיים בדירות ובבתים הממוקמים באזורים עם לחות גבוהה, למשל נכסים מול הים. פלטה של גבס כחול מומלצת בעיקר לקירות חוץ, אך הגבס הכחול נחשב לעמיד יותר, לכן אם אין מגבלת תקציב יש קבלנים הממליצים להשתמש בחדרים הרטובים רק בגבס כחול.

לוח גבס ירוק מתאים גם לתקרה לחיפויי קירות. מומלץ לחפות את הקיר הבנוי לגבס ירוק כדי להבטיח עמידות גבוהה יותר לאורך זמן. אם משתמשים בפלטת גבס שאינה מתאימה לחלל רטוב ואינה עמידה בלחות, עם הזמן הלוח יתכופף ויקבל עיוותים.

 

מחיר לוח גבס ירוק מציג את טווח המחירים הממוצע בתחום עבודות גבס. מדובר במחיר בסיסי, הניתן בגדר המלצה בלבד. אין בו כדי לחייב את בעלי העסקים המופיעים באתר והמחיר עשוי להשתנות לפי מורכבות העבודה, כמות הפלטות בהזמנה, דרישות מיוחדות, גודל הפלטה ואיכות חומרי הגלם.

מחירים מומלצים לעבודות גבס


עסקים מומלצים בתחום

לתוצאות נוספות