העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

מחיר חיפוי קיר גבס

כמה עולה חיפוי קיר גבס?

עלות חיפוי קיר גבס היא בין 235-100 ₪ לפי מ"ר, המחיר מתייחס להדבקת קיר גבס או להתקנה בעזרת אומגות, בצד אחד בלבד של הקיר, וללא חומרי בידוד.

 

ממה מורכב מחיר חיפוי קיר גבס?

מחיר חיפוי קיר גבס, הנקרא גם טיח יבש, מורכב מייעוץ מקצועי, תכנון העבודה בהתאם לרצון ולדרישות הלקוח, מדידות, בחירת חומרים ולוחות גבס, התקנת לוחות גבס על הקיר בשיטת ההדבקה או בשיטת האומגות, פינישים.

 

באלו מקרים יש צורך בחיפוי קיר גבס?

חיפוי קיר בגבס מבטיח קיר חלק וישר המוכן לצביעה, אפשר לחפות את לוח הגבס באמצעות אריחי חיפוי דקורטיביים. חיפוי קיר גבס משפר את הבידוד התרמי והאקוסטי בבית או בעסק. מומלץ לבצע חיפוי קיר בגבס במקרים הבאים:

  • חיפוי קיר פנימי לצורך שיפור משמעותי של הבידוד התרמי והאקוסטי.
  • חיפוי קיר לא מפולס כדי לקבל קיר ישר וחלק המוכן לצביעה.
  • עיצובים מקוריים וייחודיים.
  • הסתרת תשתיות שונות כמו כבלים ותעלות אוורור של מערכת מיזוג מיני מרכזי.
  • שילוב רהיטים בקירות.
  • יצירת נישות בעיצובים מרהיבים.

 

יש שתי שיטות עיקריות ליישום חיפוי קיר גבס – חיפוי מעתיק וחיפוי לא מעתיק. אם הקיר לא מיושר ואינו מפולס הקבלן ימליץ על חיפוי לא מעתיק, כלומר לוח הגבס אינו מודבק ישירות על הקיר ומבצעים קיבוע מכני עם פרופיל מתכת אל התקרה והרצפה, עם חיזוקים המעוגנים לקיר אותו מחפים.

 

מחיר חיפוי קיר גבס מציג את טווח המחירים הממוצע בתחום עבודות גבס. מדובר במחיר בסיסי, הניתן בגדר המלצה בלבד. אין בו כדי לחייב את בעלי העסקים המופיעים באתר והמחיר עשוי להשתנות לפי מורכבות העבודה, גודל הקיר, דרישות מיוחדות, סוג הגבס ואיכות חומרי הגלם.

מחירים מומלצים לעבודות גבס


עסקים מומלצים בתחום

לתוצאות נוספות