העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

מחיר בידוד קיר גבס

כמה עולה בידוד קיר גבס?

עלות בידוד קיר גבס היא בין 60-30 ₪ לפי מ"ר, המחיר מתייחס להוספת חומר בידוד רגיל כמו צמר סלעים בקיר גבס חדש או קיים.

 

ממה מורכב מחיר בידוד קיר גבס?

מחיר בידוד קיר גבס מורכב משיחת ייעוץ, מדידות, בחירה נכונה של חומרי בידוד המתאימים לקירות גבס, בדרך כלל צמר סלעים או צמר זכוכית, מילוי חומר הבידוד בין שני לוחות הגבס, גימור.

 

באילו מקרים צריך בידוד לקיר גבס?

יש להוסיף חומר בידוד בין שני לוחות הגבס המרכיבים את הקיר. שכבת בידוד בתוך קיר הגבס מקנה בידוד תרמי יעיל, ובנוסף היא משפרת את הבידוד האקוסטי. ברוב המקרים משתמשים בחומרי בידוד כמו צמר סלעים או צמר זכוכית. צמר סלעים זול יותר, הוא מגיע כגליל או בצורת לוחות בעוביים שונים, יש הבדל ברמת דחיסות החומר. צמר זכוכית מבטיחה בידוד תרמי ואקוסטי יעיל, הוא מתאים כשכבת בידוד לקירות ולמחיצות גבס, לתקרות ולגגות.

אם לא מוסיפים חומר בידוד בקיר גבס, החלל הפנימי בין הלוחות משמש כתיבת תהודה והרעש יגבר בדירה או בעסק.

 

האם כל קיר גבס מגיע עם בידוד?

כאשר בונים קיר גבס פנימי לצורך חלוקה מחדש של חללי הפנים, מרכיבים את הקיר מלוחות גבס המעוגנים לקונסטרוקציה ממתכת. בין לוחות הגבס נותר חלל, וכדי להקנות בידוד תרמי ואקוסטי לקיר חובה למלא את החלל בין הלוחות עם חומר בידוד עמיד.

 

מחיר בידוד קיר גבס מציג את טווח המחירים הממוצע בתחום עבודות גבס. מדובר במחיר בסיסי, הניתן בגדר המלצה בלבד. אין בו כדי לחייב את בעלי העסקים המופיעים באתר והמחיר עשוי להשתנות לפי מורכבות העבודה, גודל הקיר, דרישות מיוחדות, סוג ואיכות חומרי הבידוד ואיכות חומרי הגלם.

מחירים מומלצים לעבודות גבס


עסקים מומלצים בתחום

לתוצאות נוספות