העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

מכבסה בשרות עצמי

הן נפוצות בכל העולם, ידידותיות למשתמש ולרוב גם לכיס: מכבסות בשרות עצמי הן המצאה גדולה רק שצריך להקפיד על כמה כללים בסיסיים, כדי לא להרוג את הבגדים שלכם

צוות B144
clock-icon 1 דקות קריאה

הן נפוצות בכל העולם, ידידותיות למשתמש ולרוב גם לכיס: מכבסה בשרות עצמי היא המצאה גדולה רק שצריך להקפיד על כמה כללים בסיסיים, כדי לא להרוג את הבגדים שלכם

מכונות הכביסה במכבסה בשרות עצמי הן לרוב מכונות גדולות, מסיביות שבהן ניתן לכבס קילוגרמים רבים של כביסה. הטיפ הראשון שלנו בכביסה חד פעמית הוא לא להתאמץ למלא את מכונת הכביסה. מכבסה בשרות עצמי או שלא, מילוי מכונת הכביסה בצפיפות מקטין את יעילות הניקוי וגורם נזק לכבסים הבגדים שלכם.

מכבסות בשרות עצמי הן, לא נעים להודות, מכבסות שרבים משתמשים בהן לכביסת הכביסה המלוכלכת באמת. זה אולי החסרון הגדול ביות של כל מכבסה בשרות עצמי: אתם לא יודעים מה היה שם קודם. ודאו שהמכונה נקיה ולא מסריחה מעובש או צרות אחרות, לפני שאתם מכניסים את הכביסה למכונה במכבסה בשרות עצמי. אגב, אפשר להכניס מלבין עדין לכביסה לבנה, גם במכונות כביסה של מכבסה בשרות עצמי.

לבנים עדינים כבסו ביד בכל מקרה ואל תשתמשו במכונות כביסה במכבסה בשרות עצמי: מכונות הכביסה האלה הן די עוצמתיות לעיתים, והן עלולות להיות קשות מדי על כביסה עדינה. אם אתם חייבים למסור כביסה, מיסרו אותה למכבסה שאתם מכירים.

מה עוד חשוב לדעת, לפני שיוצאים למכבסה בשרות עצמי?

הכינו את הכביסה שלכם כמו שהייתם מכינים אותה לפני מסירה למכבסה רגילה:

- הוציאו כל מה שיש בכיסים. במכבסת שרות עצמי אין עובד שיעשה זאת במקומכם. אם משהו כמו מפתח, מטבעות או כל פריט אחר נשאר בכיס, כל הסיכויים הם שהוא יאבד. במקרים מסוימים, אם נגרם נזק למכונות הכביסה במכבסה לשרות עצמי, הנהלת המקום עלולה לבוא אליכם בטענות, וחבל.

- באותו אופן, ודאו שאין כפתורים רופפים, סיכות בטחון או כל דבר אחר מחובר לבגדים לפני הכביסה במכבסה בשרות עצמי.

- היפכו ג'ינסים ובגדים כהים בכלל על צד שמאל: כבסו אותם תמיד כשהצבע הכהה כלפי פנים, כדי לשמור עליו ועל אופי ה"שפשוף" של הג'ינסים. הטיפ הזה נכון כמובן לכביסה במכונה ובכלל, לא רק במכבסה בשרות עצמי.

- עד כמה שאתם יכולים, הוציאו כתמים קשים או טפלו בהם לפני הכביסה; כתמי שמן, יין, זיעה וכד'. כל אלה דורשים לעיתים טיפול מקדים לפני כביסה במכונה, במיוחד במכונות לא מוכרות, כמו אלה שבמכבסה לשרות עצמי.

- לסיום, אל תשכחו לקחת אתכם ספר, למקרה שהבטריה בסמארטפון לא תחזיק לאורך כל הכביסה במכבסה בשרות עצמי.

search
ממוצע דירוגים: 1 מתוך 5, כמות מדרגים:1