העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

חשיבותו הרבה של טיפול זוגי

מהי חשיבותו של טיפול זוגי

צוות B144
clock-icon 1 דקות קריאה

חשיבותו הרבה של טיפול זוגי

 

ייעוץ זוגי תורם להבנת שותפכם לחיים

גם במהלך זוגיות בריאה ומוצלחת אנו יכולים למצוא לעתים סדקים שמאיימים לפרום את הקשר האיכותי בין שני בני זוג אוהבים ותומכים. לא מעט זוגות מחפשים מטפל זוגי בצפון או יועצת זוגית במרכז ובאזורים נוספים בישראל בכדי להתגבר על משבר בנישואים שלהם. יש לא מעט סיבות לחיפוש טיפול זוגי אך השורה התחתונה היא שחשוב למצוא את מי שיעניק לכל זוג נקודות מבט שונות וחשובות כחלק מאותו ייעוץ זוגי שהוא מציג בפניהם.

מטפל זוגי מוכשר הוא כזה שאסור לוותר על שירותיו

עבור אלו המגיעים אל אותו מטפל זוגי שבחרו הרי שביכולתם לזכות בתובנות חדשות ולהבין טוב יותר כיצד להתנהל מבלי לפגוע בבן/בת הזוג. בכל מקרה שבו מצליחים לאתר יועצת זוגית איכותית (אם שני בני הזוג מרגישים בנוח שהטיפול יועבר ע"י אישה) הרי שחשוב מאוד להתמיד ולא לוותר גם אם לעתים מרגישים בחריקות מסוימות. התמדה היא דבר חשוב בכל טיפול זוגי ולכן עבודה שוטפת ומשותפת מול מטפל זוגי איכותי תביא בסופו של דבר לתוצאות המתבקשות.

גם טיפול משפחתי יכול לסייע רבות

לא אחת אנו יכולים לראות כי טיפול זוגי הוא רק נדבך חשוב אחד מתוך מכלול אפשרויות למציאת עזרה בתחומים חשובים בחיינו. היחסים בין בני המשפחה יכולים להיות כאלו שנדרש גם טיפול משפחתי בכדי ליצור דינאמיקה חיובית במשפחה. בין אם מדובר בתקופות קשות ובין אם מדובר בנתונים סובייקטיביים הקשורים לבעיה ארוכת שנים בבית, הרי שכל טיפול משפחתי רציני יכול להפוך את המשפחה למלוכדת ולתומכת הרבה יותר.

העצות המכוונות של מטפל זוגי

טיפול זוגי הוא לא רק "שיחות הבהרה" בין שני בני הזוג, אלא שהוא הרבה יותר מכך. איש מקצוע רציני מהתחום או כל יועצת זוגית, שלה ותק וניסיון רבים, יכולים לתרום רבות לכל זוג. מגוון עצות שיעלה מטפל זוגי מקצועי יכולות ליצור תובנות חדשות וחשובות מאוד אצל בני הזוג בדרך לשינוי היחס שהם מעניקים כרגע לשותפם לחיים. ייעוץ זוגי יכול להביא לכך ששני בני הזוג יתחילו "לשדר על אותו גל" כך שבמקום טרגדיה תיווצר הרמוניה.

 


search