העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

המסת שומן וחיטוב הגוף

טכנולוגיה מהפכנית - Body-Tite

clock-icon 1 דקות קריאה
צוות B144

Body-Tite  טכנולוגיה מהפכנית להמסת שומן וחיטוב הגוף.

רשת מרפאות פרופורציה, מביאה חידוש עולמי לישראל: Body-Tite המסת שומן בטכנולוגיית גלי רדיו (RF).
טיפול המסת שומן, במכשיר ה Body-Tite,  מאפשר לנו לחטב במהירות אזורים רבים וגדולים יחסית, כגון, הבטן, הירכיים, הישבן והזרועות באופן אחיד, מהיר ובטוח!.
הטיפול מאפשר להיפטר ממצבורי שומן עודף, ובמקביל מעודד יצירת קולגן. כך שהתוצאה המתקבלת לאחר הטיפול בBody-Tite, היא עור ממוצק ואחיד במראהו באזור הטיפול.

כולנו שואפים להיראות ולהרגיש מצוין. דיאטה ופעילות גופנית, תורמת לכך מאוד, אבל לא תמיד בצורה מספקת, מאחר ותהליך ההרזיה מתרחש באופן פרופורציונאלי בכל הגוף ולא בהכרח באופן מקומי. מעטפת תאי השומן אינה מאפשרת לעיתים ריקון מלא של חומצות השומן, כך שנוצר מצב שגם לאחר דיאטות או פעילות גופנית, לא ניתן להוריד את השומן באזורים אלה. כמו כן, ככל שאנו מתבגרים, או עולים במשקל, קצב חילוף החומרים יורד והעור מאבד מן האלסטיות שלו.
הטיפול ב Body-Tite יעיל בסילוק תאי השומן, במקביל למיצוק והידוק העור. מכשיר ה Body-Tite מנצל אנרגית גלי רדיו לחום ובכך ממיס את השומן, ומסלק אותו  מהגוף כנוזל. כמו כן, בטיפול ה Body-Tite, מעטפת תאי השומן גם מומסת, וכך מתאפשר שחרור וריקון מלא של חומצות השומן.

לשמור על פרופורציית הגוף

מבנה הגוף שלנו נקבע כבר בזמן היותנו עוברים בבטן ההריונית של אימנו. אנשים בעלי מבנה גוף אגס, מאופיינים בפלג גוף עליון צר יחסית, ופלג גוף תחתון רחב יותר, כאשר שומן הגוף נוטה להתמקד בישבן ובירכיים. בקרב אנשים עם מבנה גוף תפוח, הכתפיים ברוחב אגן הירכיים, הרגליים רזות וחטובות, ושומן הגוף מופץ בעיקר בבטן ובמותניים.
בעיה נוספת שמטרידה לא מעט אנשים, הינה הצטברות שומן בחלק העליון של הזרועות. שומן שקשה מאוד להיפטר ממנו, אלא באמצעות דיאטה ופעילות גופנית. טכנולוגיית ה Body-Tite, מאפשרת לרופא לטפל במצבורי השומן, באופן מדויק וממוקד, לשאוב את השומן ולהמיס אותו, ובמקביל לחטב ולמצק את העור באזור הטיפול. גלי הרדיו אינם פוגעים ברקמות אחרות ותורמים לקרישה מהירה יותר של כלי דם קטנים ובינוניים.

Body-Tite – פיתרון קל ומהיר

ה Body-Tite הינה שיטה להמסת שומן וחיטוב הגוף, ללא ניתוח. ומהווה פיתרון קל ומהיר לצמצום היקפים באופן אחיד ובטוח, ובאזור ממוקד בגוף. מכשיר ה Body-Tite מאושר על ידי משרד הבריאות.

ברשת מרפאות פרופורציה, הטיפול להמסת שומן במותניים, בירכיים ובזרועות, מבוצע בהרדמה מקומית, ע"י רופא כירורג בכיר, ללא תופעות לוואי או צלקות ובפולשנות מינימאלית.

אם גם אתם רוצים להיפטר מן הקילוגרמים המיותרים, להיכנס בקלות אל הג'ינס הישן, לצמצם היקפים ולהיות בריאים, רזים וחטובים יותר, הטיפול בBody-Tite בטכנולוגיית RF (גלי רדיו), מספק תוצאות מצוינות בפולשנות מינימאלית ומציע לכם אלטרנטיבה בטוחה יותר, טראומטית פחות ובעלת תוצאות אחידות יותר, מאשר שאיבת שומן. תוצאת טיפול הבודי טייט נראית במהרה, ומייד לאחר הטיפול ניתן לחזור לפעילות היומיומית הרגילה.
הבונוס הגדול– השומן לא חוזר לעולם לאזור שטופל.

למידע נוסף, אודות טיפול ה Body-Tite, ולקביעת פגישת ייעוץ עם רופא מומחה בפרופורציה, התקשרו: 5599*.

search