העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

קניית ציוד לבעלי חיים

בעלי חיים והצרכים החשובים שלהם

צוות B144
clock-icon 1 דקות קריאה

קניית ציוד לבעלי חיים בהתאם לגיל

 

בעלי חיים והצרכים החשובים שלהם

מרתק לראות כיצד אנו יכולים לשפר את איכות חייהם של הידידים הכי טובים שלנו (כשהכוונה לחיות מחמד שונות ולא רק לכלב) אם אנו רוכשים ציוד לבעלי חיים בהתאם לגילם. בעלי חיות המחמד כבר שמו לב כיצד כמעט בכל עיר התרבו להן חנויות המוכרות בעלי חיים ומשווקות ציוד לבעלי חיים ברמות והיקפים שונים. אנו יכולים לראות כיצד כלבים, חתולים, מכרסמים, דגים, ועוד חיות מחמד אחרות, הן בעלי צרכים מסוימים שאם נספק אותם נמנע מהן לא רק נוחות מסוימת אלא גם את השמירה על בריאותן. בעלי פרווה יסבלו מנשירה ודגים ימותו מקור למשל, אם לא נרכוש ציוד לבעלי חיים בהתאם לצרכים (וכמובן בהתאם לגילם).

 

כלבים אוכלים שונה בכל גיל

אוכל הוא דבר חשוב ולא רק בזכות העובדה שבלעדיו בעלי חיים לא ישרדו. גורי כלבים במיוחד הם אלו הזקוקים לתרכובות מזון שונות בכל גיל. כשהם צעירים מאוד מזונות שבהם נכללים ערכים גבוהים של סוגי ויטמינים חשובים, המגיעים מבשר ומביצים למשל, הם כאלו שיתרמו רבות לבניית שריר. גם רכישת מזון שיכיל פחמימות מורכבות יעזור להם לשמור על משקל מאוזן. חנות המשווקת ציוד לבעלי חיים במקצועיות תדע לייעץ לכם לא רק לגבי מלונות או צעצועים לבעלי חיים אלא במיוחד לגבי סוג האוכל ולתדירות שבו אמור הכלב לאכול בגילאים מסוימים. כך תוכלו להעשיר את מזונו ולראות כיצד הוא מתפתח יפה, שומר על שיניו, ומציג לראווה את פרוותו.

 

ציוד לבעלי חיים הופך להיות אישי יותר ויותר

ביקור בחנויות המשווקת ציוד לבעלי חיים יכול להראות לנו איזה עולם נחמד יותר אפשר ליצור עבור חיית המחמד שלנו. כיום המגוון הרחב של מלונות שונות מאפשר לגזעי כלבים שונים בכל גודל ליהנות ממקום נוח ורחב מספיק בכדי להתרווח בו ולהיות מוגנים מפגעי מזג האוויר. ההתייחסות לגיל באה לידי ביטוי לא רק בגודלו של הכלב אלא בציוד שחשוב לרכוש עבורו. אם מדובר בגור של כלבים או חתולים הרי שזה הזמן לרכוש משחק מתאים שיפתח את כישורי הזריזות שלהם ואת שיניהם מבין המגוון של צעצועים לבעלי חיים. אם מדובר בחיית מחמד די בוגרת חשוב לבדוק האם תוספי מזון, סלסלות מיוחדות ונוחות, וכיו', יכולים להקל עליה בגיל זה.

 

המגוון שחשוב לסוגים שונים של בעלי חיים

כיום, בזכות שוק פורה כל כך של ציוד לבעלי חיים, אנו רואים כי הלקוחות הרבים מתחילים להכיר שמות מותגים ולהבין שיש הבדלים מהותיים בין סוג מזון מסוים לסוג אחר. לכן בין אם רוכשים מלונות או צעצועים לבעלי חיים חשוב לבדוק מי עומד מאחורי ייצורם. רק יצרנים שזהו תחום העיסוק שלהם יודעים ליצור את הפריטים הללו בהתאמה לצרכים ובמטרה לשמור על בריאות החיה. יצרן מוצרי פלסטיק כללי שמייצר לפתע גם מלונה מסוימת לא ממש יכולה להבטיח את התאמתה המושלמת לכלב. המגוון הוא עצום וניתן למצוא מתקני נשיאה ועוד פריטים שהוזכרו לעיל, אך חשוב לרכוש אותם רק לאחר שנבדקה רמת הבטיחות של חיית המחמד שלכם בכל הקשור למוצרים אלו.

 

 

 


search