פרטים

כמה מילים על העסק
החברה המובילה בתחום המצבות,מוניטין של 25 שנה בתחום.על שירות,איכות ואמינות לא מתפשרים!!!אנו מייצרים מצבות אבן ושיש כאשר כל מצבה היא בהתאמה אישית,הקמת מצבות אנדרטאות ולוחות הנצחה.חריטה ממוחשבת בהתזת חול,חריטת פנטוגרף,מבצעים שיפוץ וחידוש מצבות מכל סוגי האבנים לפי דרישת לקוח. הצבת סטנדרטים גבוהים למקצועיות בביצוע ושירות מכוון לקוח,המאופיין ביחס אישי ואמפאתי לצערה של המשפחה האבלה וחשיבות הנצחת יקירה באופן המכובד וההולם ביותר,ללא טרדות ומכאובים נוספים.

חוות דעת

מה דעתך על העסק?
8 גולשים
ביקרו בדף זה בחודש האחרון

תמונות גולשים

אייל עוזרי | 22.03.2017
תמונת המשתמש
בדיוק כמו שכתוב בתחומי ההתמחות.נפעמתי מההתנהלות המקצועית, היחס האישי, מהשרות מוכוון הלקוח, ומהאופן המכובד וההולם ביותר.למרות שלקח לנו קצת זמן בניסוח הכיתוב על המצבה של אמא, עדיין עשו מאמצים על מנת שהכל יהיה מוכן ליום האזכרה ה-30, המצבה הייתה יצא מעולה, המקום היה נקי, ממש עבודה המכבדת את בעליה ומכבדת אותנו.שוב, תודה לכם.איתן ואיי...קרא עוד
רחל | 16.11.2016
תמונת המשתמש
שירות מעולה תודה
פנינה | 22.06.2016
תמונת המשתמש
הגעתי לעשות מצבה לאימי עה, יוסי אדם עם לב טוב, קיבל אותנו במאור פנים, היחס מקצועי, הוגן ביותר, עמידה בלוח הזמנים , יצא לי להתכתב במייל עם הגרפיקאית מיכל, התייחסה בסבלנות, ובמקצועיות, בזמנים הקשים שאנו עוברים, צריך אנשים כמותם. יישר כח ושיהיו רק זמנים טובים.
תגובות נוספות

מידע נוסף

קופון מתנה

הנחה 10% לגולשי b144. שרות מכל הלב. מצבות ואנדרטות בהתאמה אישית ותמיד בזמן. 25 שנות מוניטין.
זה העסק שלך?לעדכון פרטים