העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

סבר ד"ר יונתן (פסיכיאטר מומחה לילדים ונוער) ויהודית

הלפר 2 בת ים
סבר ד"ר יונתן (פסיכיאטר מומחה לילדים ונוער) ויהודית

חוות דעת גולשים

  (3)   4 מדרגים
שירות
מחיר
מקצועיות
זמן תגובה
אמינות
תמונות גולשים
תמונת המשתמש
אנונימי | 25/03/2019
(1)
שירות
מחיר
מקצועיות
זמן תגובה
אמינות
אל ד"ר סבר הגעתי מרצוני החופשי בשנת 2016 בשל קשיים אישיים אשר חוויתי במהלך נעוריי. סבר, אשר ביצע אבחון אגרסיבי בסגנון בוטה, אמר מילים אשר פגעו בי קשות וערערו את מצבי הנפשי אף יותר. מילים עליהן היום, קרוב ל-3 שנים לאחר מכן, אני מתקשה להתגבר ולסלוח. אין ספק כי יונתן סבר הינו איש מקצוע אטנטיבי וחד, אשר יודע לזהות את חולשותיו וקשייו של כל אדם - אך לצערי, ביכולת זו הוא משתמש בצורה פוגענית. אם מבוקשכם תמיכה נפשית, אני ממליץ בחום להימנע משירותיו של יונתן סבר.
תמונת המשתמש
אנונימי | 02/10/2017
(5)
שירות
מחיר
מקצועיות
זמן תגובה
אמינות
מקצוען, אדיב, לאחר משבר מתמשך ויאוש הגעתי אל דר סבר ובחום ורגישות רבה עזר לי צעד צעד להתמודד עם פחדיי הגדולים וסייע לי לראות את האור והפוטנציאל האמיתי שקיים בי. המון הערכה לי אלייך על הליווי והתמיכה. ומעל לכל על האנושיות שבך!! אתה אדם מיוחד ואיש מקצוע בחסד... יישר כוח ושוב תודה. ( הלוואי שיגולתי להיחשף בשמי המלא, אך לצערי עדיין הסטיגמות בהליכה לפסיכיאטר מונעות ממני לעשות זאת) בהערכה רבה, אני.
תמונת המשתמש
אנונימי | 04/03/2017
על דר יונתן סבר ניתן להרעיף שבחים רבים- הוא אינטליגנט, משכיל ומומחה במקצועו, אך דבר אחד חסר- יונתן סבר הוא אינו בן אדם.לאחר שנים של מאבקים נפשיים פנמיים, החלטתי בצעד אמיץ ללכת ולהיבדק אצל פסיכיאטר מומחה, ולשקול טיפול תרופתי, וכך הגעתי למר סבר הנכבד, שלאחר שתי פגישות עמו, הבנתי שעל מנת לשמור על שפיותי המעטה עליי להפסיק להיפגש איתו.בשתי פגישותינו העליתי בעיות כאלה ואחרות אשר מאיבות על חיי, ובתמורה קיבלתי מרשמים לתרופות, תשובות מזלזלות, גיחוחים, שימוש בטונציה ילדותית ומשפילה, והקטנת הבעיות שלי.סבר טען כי בעיותיי ילדותיות, ומשום כך הרשה לעצמו לדבר אליי כילד קטן, ללגלג ולהתנשא.ובסוף הטיפול, אם בכלל ניתן לקרוא למסע ההשפלה הזה כך, דרש הרופא הנכבד 1500 שקלים.היום, לאחר כשישה חודשים שבהם התייסרתי יום יום, כל פעם מחדש, וביכיתי על הדברים שנאמרו, אני מרגיש סוף סוף מוכן לשתף את אשר התרחש בדירתו של מר סבר שבבת ים על מנת למנוע מאנשים אשר כל פשעם הוא רצונם להתגבר על תקופה קשה, להתקרב לקליניקה של דר סבר.
  הוספת תמונה
  ניתן להעלות תמונה עד משקל 8 מגה
  בשליחת תגובה אני מצהיר, שאני מסכים לתנאי השימוש באתר.
  ביטול

  מוצרים

  שלח לי את פרטי העסק לנייד
  זה העסק שלך? עדכן פרטים כאן