פרטים

כמה מילים על העסק
ד"ר חנה - מומחית ברפואה תעסוקתית, בעלת ניסיון של שנים רבות בתחום. מתמחה בהערכות אובדן כושר עבודה, נכות רפואית בביטוח לאומי, בדיקת מועמדים לעבודה, בודקת את המסמכים הרפואיים, החולה ישלח לבדיקות נוספות לפי הצורך כדי להגיע להחלטה לגבי כושר העבודה.

חוות דעת

מה דעתך על העסק?
29 גולשים
ביקרו בדף זה בחודש האחרון
jonathan kivel | 15.06.2021
תמונת המשתמש
פניתי לדר חנה עם לקוח בהליך פלילי שנדרש להציג חוות דעת רופא תעסוקתית לצורך ביצוע עבודות שירות. קופת חולים הערימה קשיים, הלקוח התקשה מאוד לעזור לעצמו ובית המשפט לא יכל לחכות. הגענו לדר חנה ברגע האחרון, גם היומן שלה היה מלא ובכל זאת הסכימה לטפל.
דר חנה הדריכה את הלקוח בדיוק איזה מסמך לקבל, מאיפה לקבל, מה בהכרח יש לו לו בתיק הר...קרא עוד
לדירוג המלא
שלמה בן בסט | 02.02.2021
תמונת המשתמש
2/2/21 דר חנה טורגוביצקי שלום, בתקופה זו המלווה בקשיים רבים, ברצוני להודות לך על הדברים הבאים: ראשית, על המקצועיות שלך ועל הנכונות לסייע בכל שעה. על ההסברים המפורטים לכל שאלה בתהליך הטיפול, והנכונות שלך לסייע בקשב רב ובסבלנות. מודה לך מאוד שלמה בן-בסט
לדירוג המלא
Or Fritz | 20.01.2021
תמונת המשתמש
חיפשתי רופא/ת תעסוקתית לאור המצב שבו אני נמצאת ומצאתי אישה שמעבר לתפקידה באמת אישה נעימה, דורשת על מנת לסייע הכי טוב שניתן ונותנת הרגשה טובה ועוזרת מאד ותודה רבה על העזרה המקצועית שהיא מעל הכל ולגלות על הדרך שיש גם אנושיות בעיקר בזמנים שהכל נראה קשה ולא קל תודה רבה בברכה אור פ.
לדירוג המלא
זה העסק שלך?לעדכון פרטים