העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

עיצוב מאוזן

סגור עכשיו
כצנלסון 35 קרית טבעון
עיצוב מאוזן
סטודיו "עיצוב מאוזן" מהותיקים בצפון, פעיל מזה 14 שנה הוא סטודיו לפילאטיס מכשירים המשלב בתוכו מרכז טיפולים. הסטודיו מיועד לכל מי שרוצה להזרים חיות ונשימה לגופו, לכל מי שרוצה ללמוד להניע את הגוף בצורה נכונה ומדויקת עבורו, לכל מי שרוצה להתחזק גופנית ולשכלל את יכולתו התנועתית. השילוב בין מרכז הטיפולים והפילאטיס מאפשר לתת מענה אישי לכל אחד ואחת בהתאם לצרכים. הצוות מקצועי ומנוסה ומאפשר הכרות מעמיקה, מעשירה ומגוונת עם עולם הפילאטיס תוך ליווי של אנשי מקצוע מתחום הטיפול. האוסטאופתיה היא שיטת טיפול ידנית המסתמכת על מדעים מדויקים – אנטומיה, פיזיולוגיה, ביומכניקה, נוירולוגיה ופתולוגיה.
מסיבות שונות (מחלות, תאונות, בעיות כרוניות) נפגע תפקודם של איברים או אזורים בגוף. לאוסטאופתיה היכולת לאבחן היכן מתחילה שרשרת הפגיעות ולטפל בבעיה מהשורש. הטיפול האוסטאופתי מחזיר את האיזון והתנועתיות לאזור הפגוע, ובכך מחולל תהליך שרשרת של שיפור בתפקוד, תהליך של ריפוי עצמי. הטיפול הנו הוליסטי ומתייחס לאדם כולו ולא רק לאזורים הנגועים.אבחון הבעיה נעשה ע"י הסתכלות ומישוש של הרקמות והאיברים הבעייתיים, מישוש שמגלה הבדלים עדינים של נוקשות וגמישות, חום, תנועתיות, מרקם ולחות.
הטיפול נעשה ע"י לחיצות ומתיחות עדינות, הנעות ומניפולציות שמטרתן לשחרר אזורים נוקשים וחסרי תנועה, ולהחזיר אותם לתפקוד תקין. עיסוי אורתופדי מקצועי נותן מענה לכאב אקוטי וכרוני שמקורו ברקמת שריר.הטיפול מתמקד בשרירים הרלבנטיים לתלונת המטופל, על-פי מיקום, סוג ועוצמת כאבו.
טיפול זה מתאים ומומלץ לכל אדם, גדול כקטן, ובכלל זאת ספורטאים, נשים הרות, נשים לאחר לידה ובעלי מוגבלויות.עיסוי אורתופדי מומלץ במיוחד לבעלי אורח חיים ישבני ולמי שעבודתם כרוכה במאמץ פיזי ונפשיובמקרים רבים יקל משמעותית על כאבי גב, צוואר ראש, ירכיים, ברכיים ועוד. פיזיותרפיה
פיזיותרפיה עוסקת באבחון, שיקום ומניעה של בעיות במערכת התנועה ובשיפור יכולות תפקודיות וטיפול בבעיות עצב-שריר-שלד.
טיפול פיזיותרפיה מתאים לכל מי שחש בכאב, חולשה, והגבלה בתנועהבעקבות פתולוגיות על רקע אורטופדי, ראומטולוגי, ונוירולוגי ושיקום אחרי ניתוחים ותאונות. פיזיותרפיה לשיקום רצפת האגןגוף האישה עובר שינויים רבים ואיתם נזקים שונים, שחלקם יורגשו רק בגיל מבוגר יותר. העומס המצטבר, השחיקה, חודשי ההיריון והליד
א', ב', ג', ד', ה'07:30 - 22:00
ו'07:00 - 12:00

חוות דעת גולשים

היה ראשון לדרג
תמונות גולשים
  הוספת תמונה
  ניתן להעלות תמונה עד משקל 8 מגה
  בשליחת תגובה אני מצהיר, שאני מסכים לתנאי השימוש באתר.
  ביטול

  מוצרים

  שלח לי את פרטי העסק לנייד
  זה העסק שלך? עדכן פרטים כאן