העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

אתי גרשי חריף - אימון אישי | Coaching | זוגיות | יחסים

פתוח עכשיו
ראשון לציון
אתי גרשי חריף - אימון אישי | Coaching | זוגיות | יחסים
אתי גרשי חריף-מאמנת אישית בשיטת סאטיה. מתמחה במערכות יחסים אישיות ומקצועיות. האימון הוא שיטה שנועדה לכל אדם המעוניין לממש את הפוטנציאל הטמון בו, להגיע למטרותיו באשר הם בתחומים השונים בחייו כמו: יחסים בינאישיים, יחסים עם כסף, קריירה, זוגיות ובכל תחום שבו הוא מרגיש "תקוע". היכולת שלי בלהכיר לאדם את עצמו ומאיפה הוא פועל. לסייע לו לממש את המטרות האישיות והאמיתיות שלו ולחיות את החיים במלואם. באמצעות כלים המתמקדים בנשימה, בשפה, בתודעה, בהרגלים ובדפוסים.

אני מבצעת שיחות הכנה - זו שיחת אימון של כשעה וחצי בה נתבונן על המטרות, הדאגות והפחדים, נבצע סימולציות וכך תוכל/י להגיע לפגישה עם ביטחון, מיקוד ובהירות.

ישנן שיחות שאנו עומדים לעשות וחוששים שנצא משליטה, ולא יודעים איך היא תתנהל ומה יהיו התוצאות וההשלכות שלה. לדוגמא: שיחה עם בן/ת זוג, חבר/ה, פגישה עסקית, פעולה רפואית, הרצאה, דיון בבימ"ש.

שיחת ההכנה תאפשר לך: להגיע לפגישה רגוע/ה ושלוו/ה ולצאת ממנה באותה הרגשה. להיות מי שאת/ה רוצה להיות בדרך מיטיבה ולהיפתח לאפשרויות נוספות תוך כדי השיחה. לזהות את הערכים שלך ולהתנהל מתוכם ולא מהאוטומט שלך. להתנהל בחופשיות וללא מגבלו תוך כדי שמירה עליך ועל היחסים עם האחר.
א', ב', ג', ד', ה', 24 שעות

חוות דעת גולשים

היה ראשון לדרג
תמונות גולשים
  הוספת תמונה
  ניתן להעלות תמונה עד משקל 8 מגה
  בשליחת תגובה אני מצהיר, שאני מסכים לתנאי השימוש באתר.
  ביטול

  מוצרים

  שלח לי את פרטי העסק לנייד
   

  קופון

  מתנה
  קופון
  פגישה ראשונה חינם

  בלעדי ללקוחות B144

  זה העסק שלך? עדכן פרטים כאן