פרטים

כמה מילים על העסק
קבלן בניה ושיפוצים של בתים ישנים, פרטיים, שטחים מסחריים ומבני ציבור מוכר כקבלן המקפיד על שימוש בעבודות תשתית עם החומרים המקצועיים ביותר, בינוי חכם ונכון על פי תווי תקן, גימורים חלקים ומושלמים, עבודה נקיה ואחראית.
אין אחד שלא חושב בימנו על שיפוץ בית ישן לבית חדש ומודרני יותר – הבנייה של היום הולכת ונעשית יותר יעילה ולא חייבים להכניס את היד כל כך עמוק לכיס בשביל ליהנות משירות של שיפוץ בתים איכותי.


יעקב לוי - קבלן בניה ושיפוצים של בתים פרטיים, ישנים, שטחים מסחריים ומבני ציבור מוכר כקבלן המקפיד על שימוש בעבודות תשתית עם החומרים המקצועיים ביותר, בינוי חכם ונכון על פי תווי תקן, גימורים חלקים ומושלמים, עבודה נקיה ואחראית.


יעקב לוי אמנות השיפוצים - עומד בקשר עם אנשי מקצוע נוספים בתחום - אינסטלטורים, זגגים, יצרני אלומיניום, חשמלאים, נגרים ומשווקי כלים סניטרים - ומפקח על סחורה ועבודה ברמה גבוהה תוך נאמנות למחירים נוחים !

חוות דעת

מה דעתך על העסק?
21 גולשים
ביקרו בדף זה בחודש האחרון
דניאל אלגרבלי | 24.02.2018
תמונת המשתמש
ממולץ בחום! בתור זוג צעיר אחרי חתונה יעקב היקר שיפץ לנו חדר האמבטיה והמטבח ומהרגע הראשון ידענו שאנחנו בידיים טובות! עבודה נקייה ומקצועית , מחיר שבהחלט התאים לתקציב שלנו ובעיקר יחס חם וראש פתוח לכל השגעונות שלנו! אין לנו מילים להודות לך ❤! זיו ודניאל
לדירוג המלא
דורין | 17.02.2018
תמונת המשתמש
לדירוג המלא

מידע נוסף

זה העסק שלך?לעדכון פרטים