פרטים

כמה מילים על העסק
✔️ רינה גרנות עלתה מארה"ב לפני כ-25 שנים.כיועצת לאורח חיים בריא, בוגרת אוניברסיטה, תואר Phd אורך חיים בריא, הרזיה והרגלי תזונה, תואר M.A במודעות ותקשורת ומדריכת פילטיס.

✔️ הקורס להכשרה מקצועית - הקורס מתקיים בירושלים ובבני-ברק ב- 5 קבוצות לימוד, חלקם הגדול של הבוגרות עובדות בתחום ויש כאלה שעובדות כבר אחרי חצי שנה הכשרה וסטאג' במסגרת מצומצמת . הלימודים מעניינים ומשפיעים על הרגלי התזונה והבריאות אצל בני המשפחה של הלומדות.

✔️ למדריכות שלנו, יש את היכולת להזדהות עם ארח וסגנון חיים דתי- משפחות ברוכות, תקציב דל, התעמלות בצניעות, אכילה נכונה בשבתות וימים טובים, התיחסות לפרטים הקטנים בסדר יום עמוס שמוכר להן, עבודה על שינוי ושיפור הרגלים שמתבססת על ערכים מוכרים מעולם התורה, כמו התגברות ושבירת המידות כל אלה מקדמים את המטופלת בסביבה הטבעית שלה כדי לעלות בסולם ההצלחה.

✔️ בוגרות הקורס של יד לבריאות יכולות לתת תמיכה ויעוץ לכלל הציבור, חילוני ודתי בנושאים של תזונה נכונה, ושמירת משקל, אך יש לציין שיש להן יתרון משמעותי כשמדובר במענה לציבור דתי/חרדי.ביד לבריאות אפשר לקבל הכשרה למקצוע מבוקש, במסגרת שמתאימה למציאות של נשים וצעירות שעסוקות גם במעגלים אחרים, הן מבחינת הזמן והן מבחינת התקציב.חייגו עכשיו לפרטים נוספים!

דירוגים וחוות דעת

קופון מתנה

העסק הזה שלך?לעדכון פרטים