העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

יוסי שטרית - בנתיב אחר

פתוח עכשיו
הדס 20 מתן
יוסי שטרית - בנתיב אחר
אימון NLP הוא היום אחת הדרכים היעילות ביותר לשיפור החשיבה החיובית והדימוי העצמי, כמו גם להתמודדות עם משברים. אימון וטיפול אישי ועסקי.
אימון אישי - בשילוב שיטות טיפול מגוונות למעשה, כל התשובות נמצאות אצלכם כל שנותר באימון האישי הוא רק לכוון, להדריך, להקשיב, ותוך כדי שיחות המיקוד לתת לכם כלים ולצמצם את הפער בין המקום בו אתם נמצאים למקום עליו אתם חולמים. וכמו בכל דבר בחיים הכל עניין של אימון.
האימון האישי מורכב ממספר מפגשים מותאמים אישית.
**אימון לדימוי עצמי - האופן שבו אנו תופסים את עצמנו, ושאינו קשור בשום דרך שהיא למה שאנשים חושבים עלינו. אדם יכול להיראות מאוד מוצלח בעיני אחרים, אבל כשהוא יביט במראה או יסתכל פנימה אל עצמו - להרגיש שהוא לא מספיק טוב, אולי אפילו כישלון. זה יכול להיות משהו שהוא "סוחב" איתו מהילדות, זה יכול להיות דימוי שהתפתח עם השנים בגלל חוויות שעבר בדרך, וזה יכול להיות משהו שקרה בגלל משבר גיל באמצע החיים. במסגרת הטיפול אנחנו יוצאים למסע, שבו נגלה את הסיבות לדימוי העצמי הנמוך, נבין מאיפה הן באות ונעבוד על יצירת אמונות חדשות לגמרי, המתבססות על המציאות. בהדרכה מקצועית ומכילה, נוכל להגיע לתובנות חשובות ולעשות צעדים קדימה אל עבר יצירת דימוי עצמי חיובי וקבלה עצמית - שהיא לא פחות חשובה.
**טיפול בפחדים ובחרדות, בשיטת NLP ובשילוב של TFT - Trance Formation Therapy הוא טיפול מאוד יעיל, שכן הוא יוצר מיקוד באותן מחשבות קטסטרופליות ומודעות להן. במהלך הטיפול, דרך השפה החיובית והפעולות של דמיון מודרך וסוגסטיות ו נוכל "לתכנת" מחדש את מערכת ההפעלה, להאיר על המקומות החשוכים ולהתחיל אט-אט לפזר את מסך העשן החרדתי, עד לחזרה מוחלטת של חיים חיוניים, מלאי אהבה ומשמעות.
**.אימון לפיתוח קריירה - האם אתם מסופקים ממקום העבודה שלכם?
האם המקצוע שלכם מתאים לכישורים ולחוזקות שלכם? האם אתם באמת אוהבים את מה שאתם עושים? תהליך של אימון NLP לטובת שינוי קריירה עובד על אותן הנקודות החזקות שלכם, על האיזון העדין בין החיים האישיים לקריירה, ומספק לכם ייעוץ והכוונה במידה שאתם נמצאים בצומת דרכים או מרגישים חוסר מימוש במקום העבודה.
*אימון עסקי מנטלי - אימון ייחודי בתוך עולם האימון (קואצ'ינג), המתמקד בהקניית ידע, מיומנויות וכלים להתגברות על חששות, פחדים ולחצים שונים, הפוגעים בתפקודו האו
א', ב', ג', ד', ה'09:00 - 19:00
ו'09:00 - 13:00

סרטון תדמית

הכירו מקרוב את יוסי שטרית - בנתיב אח... בסרטון שלפניכם :

חוות דעת גולשים

היה ראשון לדרג
תמונות גולשים
  הוספת תמונה
  ניתן להעלות תמונה עד משקל 8 מגה
  בשליחת תגובה אני מצהיר, שאני מסכים לתנאי השימוש באתר.
  ביטול

  מוצרים

  שלח לי את פרטי העסק לנייד

  קופון

  קופון
  מבצע: שיחת הכירות בת חצי שעה ללא עלות!!!
  זה העסק שלך? עדכן פרטים כאן