פרטים

כמה מילים על העסק
Lia Algrbly הרמת ריסים, כל אישה חולמת להיות יפה ומטופחת. אבל בבוקר כאשר אנחנו מתעוררות משינה אנו זקוקות לזמן על מנת להסתדר ולהתאפר. לצערנו, להתעורר מאופרות ומסודרות בלתי אפשרי. תמיד שאנחנו ראות סרטי הוליווד נשים קמות בבוקר מהמיטה מסודרות ויפות כאילו הן לא ישנו בכלל, אבל זה קורה רק בסרטים. בחיים הדינמיים שאנו חיים בהן הטכנולוגיה מתפתחת מהר, ובכל פעם ממצאים טכנולוגיות חדשות ולשמחתנו, גם בעולם היופי יש תמיד חידושים, להתעורר יפה ומטופחת עכשיו יכולה להרשות לעצמה כל אישה והיא לא חייבת להיות בשביל זה שחקנית הוליווד. איך? בזכות פרוצדורה להלחמת ריסים או הרמת ריסים. על הלחמת ריסים כתבתי לכן בכתבה אחרת, אני רוצה לדבר על הרמת ריסים , הרמת ריסים מחיר והיתרונות במיוחד שזה לא רק מוסיף להן אורך ונפח אלא גם משקם אותן.
הרמת ריסים מה זה
מה היתרונות
כמה זמן זה מחזיק
הרמת ריסים מחיר
הרמת ריסים טיפול שמוסיף נפח ואורך לריסים וגם משקם ומטפח אותן בזכות מרכיבים חיוניים, מיד אחרי הטיפול ריסים נראים ארוכים, בעלי נפח נוסף ומעוגלות, גם אחרי הטיפול ריסים ממשיכים לצמוח ולהתחזק.
טיפול מתאים במיוחד לאקלים שלנו בגלל החום, כי רבנו יודעות שבחום אין חשק להתאפר ואנחנו שמות כמה שפחות מסקרה כי יש לה נטייה להימרח.
מה היתרונות הטיפול:
ריסים מקבלים קימור מהפנט וצורה חדשה לעין
ריסים נהיות ארוכות יותר
בזכות גירוי של זקיק השערה צמיחת ריסים נהיית יותר מהירה
ריסים מקבלות נפח נוסף והן נהיות יותר חזקות
מבנה הריסים נהיה חזק יותר (בגלל האיפור הן נחלשות)
עור שמסביב לעיניים ניזון יותר בזכות מרכיבים שתערובת מכילה
בזכות הרמת ריסים עיניים נהיות יותר גדולות, פתוחות ומהפנטות
הדגשת שפתיים מיקרופיגמנטציה" מתבצע ע"י החדרת פיגמנטים במראה טבעי ומלא חיים אל השכבה העליונה של העור, האפידרמיס, ולא אל שכבה עמוקה יותר כמו בקעקוע, הפיגמנטים מאושרים על ידי ה CE האירופאי ו/או ה FDA האמריקאי, ישנם מגוון רחב של פיגמנטים לבחירה בהאתאמה אישית, הנקבעים בפגישת ייעוץ והדמיה לפני הטיפול. אני מאמינה במראה טבעי, והקו שלי הוא תמיד להגיע לתוצאה הטבעית ביותר.
בעזרת צביעת והדגשת השפתיים, ניתן גם לתקן מראה שפתיים א-סימטרי ולשוות להן מראה מלא, חושני ונשי שישדרג את מראה פנייך. הרמת ריסים,גבות

חוות דעת

זה העסק שלך?לעדכון פרטים