פרטים

כמה מילים על העסק
נעים מאוד שמי דינה, אני אחות מיילדת מנוסה בחדרי לידה, הריון בסיכון ופוסט פארטום, ותומכת בלידה בגישה הוליסטית עם התמחות בהיפנוברת'ינג.
הקליניקה שלי "לידה באהבה" ממוקמת בכפר סבא, ומציעה שירות מיילדותי כגון: * קורס הכנה ללידה פרטי בשיטת היפנובירת'ינג-פשוט ללדת/ מותאם אישית לפי צרכייך * מלווה בהריון ותומכת בלידה בבית ובחדרי לידה במרכז *בדיקה נרתיקית, שמיעת דופק עוברי והכוונה בשלבי לידה מוקדמים * פגישות ייעוץ לפני לידה גם בזום * ביקורי בית לאחר לידה לבדיקה ועזרה בהנקה ***מעקב וטיפול רציף של מיילדת אישית- יחד בהריון, בלידה ואחריה***"
בואי נצא יחד למסע קסום ורגוע לקראת לידה
במהלך המסע את ומלווה הלידה שלך תגלו שהחשש מהלא נודע בלידה מתפוגג ומתחלף ברוגע, בטחון ועוצמה , כי את עשית הכנה מצויינת! הכרת את היכולות שלך, התחזקת מנטלית, נפשית וגופנית. ואני מיילדת פרטית אלווה אותך לאורך כל הדרך.
מה אני מעניקה?
ליווי ומעקב הריון הוליסטי המשלב מעקב רפואי עם ליווי רגשי:
#הדרכה לתזונה בהריון
#חיזוקים וחשיבה חיובית ללידה שיעצימו אותך במקום חששות ופחדים
#בדיקת דופק עוברי בדופלר, מדידות לחץ דם, סטיק לבדיקת שתן
#הכנה אישית ללידה עם תיאום ציפיות עם מלווה הלידה,תרגול דמיון מודרך, תנועתיות, נשימות והרפייה,עיסויים מיוחדים כדי להקל על צירים
#זמינות וייעוץ טלפוני מרגע ההתקשרות עד הלידה ובתקופת משכב לידה.
#הגעה לתמיכה בך ובדיקה בבית עם תחילת לידה ומעבר יחד לחדר לידה בלידה פעילה, כדי למנוע התערבויות לא הכרחיות
(לידת בית מתוכננן תתאפשר רק יחד עם מיילדת נוספת- מיילדת בית).
#במהלך לידה אעניק לך תמיכה פיזית, מנטלית ורגשית, עזרה עם הנקה ראשונה אחרי לידה
#אבקר אותך בביתך אחרי לידה. ליווי ומעקב הריון מיילדותי, קורס הכנה ללידה פרטי וזוגי בגישת היפנוברת'ינג, התמחות בלידה טבעית, מיילדת פרטית מלווה ותומכת בלידה כדולה בבית ומשם בחדרי לידה במרכז, שמיעת דופק עוברי בדופלר ובדיקה נרתיקית בלידה בבית, ביקורי בית אחרי לידה, סיוע בהנקה

חוות דעת

זה העסק שלך?לעדכון פרטים