העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

אילון דן- משרד עורכי דין

פתוח עכשיו
חיפה
אילון דן- משרד עורכי דין
עו"ד אילון דן מתמחה בדיני נזיקין (בדגש על זכויות נפגעי גוף) - תאונות דרכים, תאונות עבודה, במגוון תביעות מול המוסד לביטוח הלאומי, תביעות למימוש זכויות בפוליסות בריאות וחיים, אבדן כושר עבודה, תביעות מול קצין התגמולים במשרד הביטחון להכרה (נכה צה"ל), רשלנות רפואית ותביעות למימוש זכויות רפואיות.

כשמדובר בתביעות נזיקין (בדגש על נפגעי גוף ונפש) הפיצויים והזכויות המגיעות לנפגע עשויות להיטיב את מצבו ולעזור בשיקומו של הנפגע במטרה לשפר את תפקודו, איכות חייו ולהחזיר את חייו למסלולם. החל מהשגת מימון לטיפולים רפואיים יקרים, גמלאות חודשיות, עזרי שיקום, סיעוד ועוד.

עו"ד אילון דן דוגל בשיטת עבודה אפקטיבית המונעת על ידי האמונה כי ברגע שקיבל את ברכת דרכו של הלקוח, הוא יעשה כל שביכולתו כדי להגיע ולמצות את זכויותיו המקסימאליות של הלקוח. שיטת העבודה מתמקדת בהשגת התוצאה כערך עליון אך לא פחות מכך ערכים כמו שירותיות ואוזן קשבת ללקוח במהלך התהליך ועד לתום הטיפול הנם חלק עליון גם ובלתי נפרד.
א', ב', ג', ד', ה'08:00 - 19:00
סוכות - שמחת תורה - יתכנו שינויים בשעות הפתיחה

חוות דעת גולשים

  (5)   1 מדרגים
תמונות גולשים
  הוספת תמונה
  ניתן להעלות תמונה עד משקל 8 מגה
  בשליחת תגובה אני מצהיר, שאני מסכים לתנאי השימוש באתר.
  ביטול

  מוצרים

  שלח לי את פרטי העסק לנייד

  פרטי העסק

  הצג מספר
  050-9600348
  חיפה
  aylon87@gmail.com
  077-3181365

  ✔ עו"ד תאונות דרכים ✔ עו"ד תאונות עבודה ✔ רשלנות רפואית ✔ ייצוג נפגעי תאונות דרכים קשות ✔ ביטוחי בריאות, חיים, אובדן כושר עבודה, סיעוד ועוד ✔ פטור ממס הכנסה ✔ עו"ד נזקי רכוש ✔ תאונות במקומות ציבוריים ✔ מימוש זכויות רפואית בביטוח לאומי ✔ משרד הבטחון - תביעה להכרה נכה צה"ל
  זה העסק שלך? עדכן פרטים כאן