פרטים

כמה מילים על העסק
בטי שמי אלקיים - נולדה עם יכולות תקשור מולדות מופלאות מייעצת ומכוונת את האדם במסלול חייו. יכולה לראות על האדם גם במובן הפיזי וגם במובן הנפשי עבר הווה עתיד. ניתן להגיע לתקשור עם תמונה של אדם יקר. מתקשרת עם אהובים שנפטרו ומסוגלת לראות אותם ולתאר איך הם ניראים. עוסקת בתחום שנים רבות. ועוזרת לאדם ומכוונת לחיים טובים יותר. התקשור שלי הוא גם קבלת מסרים ממלאכים צדיקים ז"ל וגם אני מסוגלת לראות דמויות של נפטרים ואנשים בין החיים כגון צבע שיער שמן או רזה בהיר עור או כהה וככה יותר קל לי להבין את הדמות עליה נשאלת השאלה, מסירה עין הרע בעזרת עופרת ותפילה חזקה, משחרר חסימות.לא טוב לו לאדם להיום בהשפעת עין הרע, מזיק לפרנסה זיווג ובריאות ומומלץ לעשות עופרת מספר פעמים בשנה. מסירה כישופים כגון: הסרת כישוף אהבה. הסרת כישוף לסגירת מזל. או כל כישוף שנעשה עליכם.לזמן מוגבל! מבצע עקב הקורונה בשבילכם ולמענכם מחיר מצויין לתקשור רוחני. מהרו לשריין תור. ב14 לאוקטובר 2020 יום רביעי יפתח קורס תקשור ומודעות עצמית חלק א' 10 מפגשים בין השעות 18:00 ל 20:00 בערב אחת לשבוע הקורס יתקיים דרך הזום ומתאים לכל מי שמעוניין בכל אזור בארץ מיועד לנשים וגברים. ובנוסף ייעוץ טלפוני אישי בתקשור לכל חלקי הארץ.
מוזמנים להתקשר אליי להצלחה שלכם. תקשור רוחני חזק הכנת ערכות מיוחדות עם חומרים ממרוקו! לא ניתן להשיג בארץ! להסרת כישוף. עין הרע. קללות. .

חוות דעת

מה דעתך על העסק?
35 גולשים
ביקרו בדף זה בחודש האחרון
ים א. | 29.12.2019
תמונת המשתמש
לפני שהגעתי אליך לא רציתי לחיות. היתי כל הזמן בחושך. את סילקת את החושך והחזרת אלי את האור. ומדהים שכל זה קרה בחג חנוכה. תודה על הכל!
לדירוג המלא
מיכל אבו | 03.12.2019
תמונת המשתמש
אלופה. צדקת בכל מה שאמרת לי. מאוד מרוצה ואבוא שוב זה בטוח
תמונת המשתמש
בטי שמי אלקיים - מתקשרת|05.12.2019
תודה. באהבה רבה
לדירוג המלא
אדלה | 03.12.2019
תמונת המשתמש
מעולה ומדוייקת. חוויה.מחיר טוב.תודה בטי
תמונת המשתמש
בטי שמי אלקיים - מתקשרת|05.12.2019
בבקשה. אין בעד מה. באהבה
לדירוג המלא
זה העסק שלך?לעדכון פרטים