העסק שלך לא כאן? להצטרפות חינם חץ

ד"ר צופיה יועד - מטפלת NLP

פתוח עכשיו
איתן 5 ניר צבי
ד"ר צופיה יועד - מטפלת NLP
ד"ר צופיה יועד בעלת תואר טריינר ומסטר NLP ודמיון מודרך, מומחית בהנחיית מבוגרים וילדים בתהליכי שינוי והעצמה, טיפול בטראומות, חרדות מבחנים וחרדות בכלל, העצמת המוטיבציה להצלחות, הצלחה בהשגת מטרות וכד'. כמו כן מומחית לטיפול בילדים ובני נוער במגוון נושאים.
בנוסף , ועל פי רצון המונחה, מייעצת על פי מפה נומרולוגית ואסטרולוגית.
ד"ר צופיה יועד, בעלת תאר שלישי מאוניברסיטת תל אביב. מומחיות בתחום פיתוח החשיבה והידע וכן בפיתוח תכניות לימודים ודרכי הוראה. ניסיון של 35 שנים בתחום החינוך והכוונה להתפתחות אישית והעצמה אישית,

NLP : תכנות עצבי-לשוני טיפול בילדים ובני נוער, טיפול בבוגרים ומבוגרים.
NLP- N-NEURO L-LINGUISTIC P-PROGRAMMINGׂׂׂׂ

"NLP הינה הנחייה טיפולית הפועלת על ידי שינוי הדרך בה בני האדם תופסים את העולם בו הם חיים ומוצאים בו משמעות, איך הם מבינים את התנסותם בעולם, וכל זאת כדי שיוכלו לפעול במציאות בצורה יעילה" פיטר יאנג, 2004

הטיפול ב NLP מושתת על שלושה מוקדים:

המוקד הנוירולוגי – מערכת גוף נפש ודרך תפקודה. דרך מערכת העצבים (והחושים) אנו חווים, מתקשרים ומחפשים היגיון בעולם. את מה שאנו חווים ולומדים אנו מקדדים במפות הנשמרות במוח באופן מודע ובאופן לא מודע.



מוקד השפה- בעזרת השפה אנו מתארים, מכלילים, מקטלגים ומנתחים את המציאות שלנו. למציאות יש ייצוג במוחו של כל אדם ונתפסת באופן שונה בין אנשים שונים גם אם הם חוו אותה מציאות. "המציאות תמיד נדיבה יותר מהסיפורים שאנו מספרים עליה" (ביירון קייטי 2004).

מוקד התכנות- הפרשנויות שאנו נותנים למציאות מקודדות ב"מפות" המאוחסנות במוח. "מפות" אלה הנן סובייקטיביות ונבנות לאור ההתנסויות והלמידות שלנו לאורך החיים. במקרים של ילדים ובני נוער ידוע שהם מגיבים מהר לשינויים ומסתגלים אליהם בפרקי זמן קצרים ולכן הטיפול בבעיות שהם חווים יכול להצליח בטווחים קצרי מועד. הטיפול המוצע מתמקד בקושי שנחווה בתקופות שונות של החיים, וברצון לטפל ולשנות את הקשור בקושי זה. הטיפול מתמקד במטרה הספציפית שהילד (או הבוגר) מציב על מנת לפתור קושי זה. חשובה המודעות לקושי והרצון לשנות את המצב בעזרת העזרה המוצעת לו על ידי המטפלת.
א', ב', ג', ד', ה'09:00 - 18:00

חוות דעת גולשים

היה ראשון לדרג
תמונות גולשים
  הוספת תמונה
  ניתן להעלות תמונה עד משקל 8 מגה
  בשליחת תגובה אני מצהיר, שאני מסכים לתנאי השימוש באתר.
  ביטול

  מוצרים

  שלח לי את פרטי העסק לנייד
  זה העסק שלך? עדכן פרטים כאן