פרטים

כמה מילים על העסק
ס.אליהו שירותי סיעוד בע"מ
072-397-0522
**** מעסיק עובדים ישראלים בלבד!!! *******
(לא עובדים זרים, לא חוק סיעוד, ולא ביטוח לאומי!!!)

שירות סיעודי פרטי ע"י צוות מוסמך ומיומן
סיעוד מלב ללב – חברת ס.אליהו שירותי סיעוד בע”מ הוקמה מתוך מטרה לעזור לכל משפחה או אדם בשיפור איכות חייו בתחום הסיעוד וטיפול. חברתנו פועלת בפריסה ארצית ומרכזת עבור ציבור הרחב את הצוות הסיעודי המקצועי ביותר אשר מספק שירותי טיפולי סיעוד פרטי. לרשותכם יעמדו אחים ואחיות מוסמכים וגם מטפלים ומטפלות ישראלים בלבד!!!עם וותק של שנים רבות בתחום.
טיפול סיעודי פרטי ברמה אחרת
כשאר אנו נמצאים בתהליך חיפוש עזרה סיעודית לבן משפחה או לקרוב משפחה או לחבר קרוב, התהליך הוא ללא ספק נושא אשר דורש מחשבה רבה. לאחר למעלה מ-20 שנות ניסיון, חברת ס.אליהו שירותי סיעוד בע”מ ליוותה מספר לא מבוטל של משפחות וסייעה להן באיתור כל אנשי המקצוע הנחוצים לשם קבלת הטיפול הסיעודי הצמוד והאיכותי ביותר. אנו מאמינים כי מתן השירות הטיפולי הסיעודי וההשגחה הפרטית הינה משימה חשובה ביותר ועל כן אנו עושים את כל האפשרי בכדי לסייע לכם לקבל את הסיוע הנחוץ לכם. סיוד מלב ללב תמיד כאן לשירותכם.
שירות ואמינות לפני הכל
כשאר אנו נמצאים בתהליך חיפוש עזרה סיעודית לבן משפחה או לקרוב משפחה או לחבר קרוב, התהליך הוא ללא ספק נושא אשר דורש מחשבה רבה. לאחר למעלה מ-20 שנות ניסיון, חברת ס.אליהו שירותי סיעוד בע”מ ליוותה מספר לא מבוטל של משפחות וסייעה להן באיתור כל אנשי המקצוע הנחוצים לשם קבלת הטיפול הסיעודי הצמוד והאיכותי ביותר. אנו מאמינים כי מתן השירות הטיפולי הסיעודי וההשגחה הפרטית הינה משימה חשובה ביותר ועל כן אנו עושים את כל האפשרי בכדי לסייע לכם לקבל את הסיוע הנחוץ לכם.
יקירכם זקוק לטיפול סיעודי?אחים ואחיות,אחות פרטית,אחות לילה,אחות פרטית בבית, אחות פרטית לאחר ניתוח,אחות פרטית בבית חולים
מטפלים ומטפלות:מטפלת סיעודית ישראלית,מטפלת סיעודית פרטית,מטפלת סיעודית זמנית,מטפלת פרטית לקשישים,מטפלת סיעודית עם לינה,מטפלות סיעודיות,מטפלת בבית

חוות דעת

מה דעתך על העסק?
זה העסק שלך?לעדכון פרטים